sabato 23 maggio 2020

Horoskopi i se e shtunë 23 maj 2020

Horoskopi i se 23/05/2020

Dashi

Konfirmimet po vijnë, dita eshtë pozitive. Sharmi personal do ju ndihmojë, por lodhja nuk eshtë pak dhe ju duhet ta luftoni atë.

Demi

Një person i Peshores ose Shigjetarit mund ta bëjë jetën tuaj më të komplikuar ose thjesht të krijojë shqetësime shtesë. Tensionet në marrëdhëniet afatgjata mund të tejkalohen.

Binjaket

Mëngjesi i nënshtrohet stresit të fortë, ju keni një rënie të lehtë fizike. Eshtë një ditë kur mund të gjesh veten kundër dikujt.

Gaforrja

Një ditë që mund të përfshijë pozitivisht dashurinë. Eshtë e mundur ti drejtoheni një personi me të cilin keni diskutuar.

Luani

Gjëja më e rëndësishme eshtë të sqarohen marrëdhëniet me anëtarët e ndryshëm të familjes sepse në kohët e fundit ka pasur shumë komplikime. Ditë ideale për të kuptuar se çfarë doni në dashuri. Vëmendje vetëm me para.

Virgjeresha

Lajmet që vijnë së shpejti, surpriza të këndshme. Këto janë ditë të dobishme për të provuar të gjeni pak humor të mirë.

Peshorja

Kontrastet me anëtarët e familjes, ndonjëherë edhe me motrat dhe motrat për para ose çështje teknike, ekonomike, realiteti eshtë se tani ju mund të mbështeteni vetëm në veten tuaj, nuk ju pëlqen kjo.

Akrepi

E shkëlqyeshme këtë ditë, një moment veçanërisht i përshtatshëm për të jetuar dashuri. Situatë e bukur edhe për ata që presin thirrje telefonike. Nëse keni një ide të mirë, zhvillojeni më mirë.

Shigjetari

Duhet të përpiqeni të jeni të qetë dhe të mos vendosni shumë zjarr në zjarr. Dita e rimëkëmbjes, edhe në dashuri do të jetë e mundur të fitosh një sfidë.

Bricjapi

Ditë e vlefshme nëse keni ndërmend të mbyllni marrëveshje të mira. Ju jeni një person që keni pak miq, të cilët mund të llogariten në majë të gishtave, por ata janë ata të duhurit!

Ujori

Ndihesh pak e lodhur, po bën shumë gjëra. Sa i përket dashurisë, ju jeni më të disponueshëm, pengesa ose vonesa për tu marrë parasysh. Shpenzimet shumë.

Peshqit

Më mirë ta rrahni hekurin derisa të nxehet në dashuri. Kini kujdes sonte për të mos provokuar një diskutim. Ka të ngjarë të ketë pakënaqësi në jetën tuaj për ca kohë.

Nessun commento:

Posta un commento