venerdì 22 maggio 2020

Horoskopi i se e premte 22 maj 2020

Horoskopi i se 22/05/2020

Dashi

Situata e sotme me një tension të lehtë. Eshtë e rëndësishme të tregoheni të kujdesshëm në marrëdhëniet e punës, më mirë të mos kundërshtoni, le të kalojë koha para se të hapni mosmarrëveshjet.

Demi

Ju nuk keni pse të jeni instinktiv, por kryesisht diplomatë. Do të ishte mirë nëse dikush do të kishte më shumë kohë për të dashur.

Binjaket

Jo sa duhet ti kushtoni hapësirë dashurisë sepse jeni shumë të zënë me punë ose çështje personale. Në problemet që do të fitoni në fund.

Gaforrja

Një ditë interesante që mund të ndihmojë në mbushjen e borxhit të kaluar; në dashuri kërkon më shumë qartësi. Ju duhet të ndaloni për një moment, sepse ka pagesa urgjente për punë që duhet të hidhen.

Luani

Në dashuri ka pasur shumë hutime dhe dikush ka vënë në dyshim një raport të muajve të fundit. Kjo nuk eshtë dita më e mirë për të filluar grindjen dhe gjithashtu mund të ndjeheni shumë të lodhur.

Virgjeresha

Kënaqësia në punë dhe një lajm i mirë ekonomik. Do të keni mundësi të thoni diçka të rëndësishme për një person për të cilin kujdeseni në një mënyrë të veçantë.

Peshorja

Shmangni polemikat në familje nëse e bëjnë veten më të fortë në këtë ditë. Nëse partneri juaj thotë se ju jeni një aguliçe e kuqe, nuk eshtë e gabuar, për ca kohë nuk e dini si mendoni!

Akrepi

Dita për ju eshtë mjaft e ashpër në familje dhe në dashuri. Mos u bëni bastard ndaj tij me çdo kusht.

Shigjetari

Instinkti juaj do tju largojë. Kujdes në mbrëmje.

Bricjapi

Ju mund të merrni disa lajme të mira ose një ofertë nëse keni ndërmend të shesni plane të mira për çiftin. Lajmet e punës priten, por ka tension sepse asgjë nuk duket e qëndrueshme, ju duhet të përshtateni ...

Ujori

Argëtohuni dhe mos mendoni për problemet sa eshtë e mundur. Kënaqësia në punë.

Peshqit

Ju jeni në ankth për një rezultat, favorizoni bashkëpunime të reja por dita mund të jetë kaotike, në fund të fundit eshtë gjithmonë ju që duhet të veproni në vetën e parë. Do të ketë një çështje pune që do të diskutohet dhe rishikohet, në të kaluarën e fundit ka pasur keqkuptime.

Nessun commento:

Posta un commento