sabato 2 maggio 2020

Horoskopi i se e shtunë 2 maj 2020

Horoskopi i se 02/05/2020

Dashi

Ju përpiqeni të fitoni me forcë, tani mund të përdorni diplomacinë. Duhet të takoni me një konkurrencë nga e kaluara, dashuri e pavendosur.

Demi

Ju duhet të kurseni para, sepse rrezikoni të keni disa probleme ... Tani mund ti kërkoni partnerit shpjegimet që dëshironi.

Binjaket

Ditë e këndshme me një surprizë të këndshme. Shpesh do të mendoni për para, gjithçka që duhet të bëni gjatë ditëve të ardhshme. Në dashuri, ki kujdes që të mos ndërmarrësh hapa të rremë!

Gaforrja

Ditë e veçantë për ata që duan të provojnë emocione, edhe mendojnë për diçka krijuese. Mos e humbni dëshirën për të qenë me personin që ju don!

Luani

Kjo periudhë premton mirë dhe, për më tepër, nuk ka më keqkuptime të së kaluarës, kështu që disa çifte do të jenë në gjendje të bëjnë paqen. Ky moment eshtë gjithashtu i mirë për emocione të reja.

Virgjeresha

Eshtë një krizë që përfshinte jo vetëm zgjedhjet tuaja, por edhe ato të dikujt që ose eshtë akoma me ju. Mos kini frikë të hiqni dorë nga një projekt; ju viheni në provë, çdo ditë duhet të provoni cilësitë tuaja. Dashuri e nënshtruar.

Peshorja

Zgjedhje të rëndësishme do tju vendosin në gjendje të merrni shumë projekte nga vendi. Kjo eshtë gjithashtu një periudhë e vlefshme për të ushtruar disa ide të reja, për të provuar të vlerësoni propozime.

Akrepi

Dita fillon vërtet mirë, me të vërtetë këshilla eshtë të mbyllni sot të gjitha gjërat që ju interesojnë më shumë. Pasioni dhe gjithashtu deshira, një fazë e interesave të mëdha kthehen.

Shigjetari

Ka raste kur dëshironi të hedhni gjithçka lart. Sot bëni gjërat me kujdes!

Bricjapi

Ndiheni shumë më mirë, më të fortë dhe të gatshëm për të zhvilluar strategji fituese në javët e ardhshme. Sot ju jeni më mirëkuptues dhe gjithashtu më të disponueshëm për dashurinë.

Ujori

Shumë shenja njoftojnë se po bëhet një rinovim që kërkon heqni dorë, shkëputje nga situata që nuk ju interesojnë më, po filloni një fazë të rishikimit të madh.

Peshqit

Ju jeni gjithmonë aq të vëmendshëm ndaj çështjeve familjare dhe te rëndësishme, sa ndonjëherë harroni nevojat tuaja më të rëndësishme. Ne po ecim drejt një stili të ri jetese, por në këto ditë një dashuri ka nevojë për verifikim.

Nessun commento:

Posta un commento