venerdì 1 maggio 2020

Horoskopi i se e premte 1 maj 2020

Horoskopi i se 01/05/2020

Dashi

Sot jeni të fortë pavarësisht se keni pasur diskutime dhe momente lodhje të madhe në dashuri. Eshtë e mundur të rikuperoni një marrëdhënie, edhe të merrni një lajm të mirë, një telefonatë të rëndësishme.

Demi

Tani mund të mprehni armët dhe të rivendosni urdhër në situata të pezulluara. Dashuria premton mirë por kontrollon disponimin tënd ...

Binjaket

Ju jeni në ankth, por kjo ditë premton shumë mirë. Gjithçka shkon më mirë në një ditë që sjell gëzim pas një momenti të lodhur.

Gaforrja

Ata që kanë vite që punojnë për një kompani, të cilët kanë një projekt në mendje të domosdoshme duhet të rishikojnë gjithçka, realiteti eshtë se këto ditë nuk ka forcë fizike.

Luani

Vëmendje në dashuri, ju jeni për instinkt në çdo marrëdhënie, dikush pranë jush eshtë në vend tepër racional, gjithmonë mat fjalët tuaja, ju mesoni me kujdes, gjë që përfundon duke ju mërzitur.

Virgjeresha

Kujdes nga situatat që mund të shkatërrojnë jetën tuaj. Një emocion i madh eshtë i lidhur me paratë për të kaluar ose negociata me fat.

Peshorja

Nëse e shihni që diçka nuk eshtë në rregull me punën tuaj, jini më të kujdesshëm. Ju jeni të etur për të arritur atje, qëllime lehtësisht të arritshme. Spekulimet dhe investimet e preferuara gjithashtu në funksion të së ardhmes.

Akrepi

Eshtë një ditë e lodhshme, duhet të rregulloni disa çështje pune, keni marrë shumë përgjegjësi mbi supet tuaja, ngatërrim. Për probleme teknike, nëse eshtë e nevojshme do të jetë mirë të kërkoni ndihmë nga konsulentë të kualifikuar.

Shigjetari

Pengesat mund të shërbejnë për të forcuar brendësinë tuaj. Dashuria eshtë bindëse.

Bricjapi

A jeni gati për të filluar kontakte të reja dhe marrëveshje të reja. Sonte do të ndjeheni të tensionuar, në dashuri ka pasur polemika ose nje largësi që tani duhet të kalohet.

Ujori

Eshtë dashuri ajo që eshtë më pak incizive, një tendencë për tu pavendosur, për të pyetur gjithmonë gjithçka. Mundohuni të kuptoni më mirë dëshirat tuaja!

Peshqit

Ditë e vlefshme, pozitive. Në dashuri mund të kompensoni një lidhje në krizë ose të hidhni kujtimet larg.

Nessun commento:

Posta un commento