domenica 3 maggio 2020

Horoskopi i se e diel 3 maj 2020

Horoskopi i se 03/05/2020

Dashi

Dashuri interesante, me mundësinë për të ngjallur emocione. Rritja e kënaqësisë. Një lajm i mirë së shpejti në lidhje me karrierën, paratë, projekte e lodhshme por të kënaqshme.

Demi

Nëse keni debatuar me dikë gjatë ditëve të kaluara, kjo eshtë nata më e mirë për të bërë paqen. Në dashuri ju duhet kohë ...

Binjaket

Shmangni polemikat dhe jeni më të disponueshëm për të tjerët, ju jeni duke pritur për një përgjigje nga një person që ka rëndësi. Ju jeni kurioz, aq më shumë lajme që jetoni dhe aq më shumë ndiheni të gjallë!

Gaforrja

Ju keni fjetur keq për disa ditë. Ka pasur disa ndryshime të qarta, të cilat ju ngacmojnë dhe shqetësojnë në të njëjtën kohë.

Luani

Shmangni konfrontimet, tashmë gjatë ditëve të fundit ka pasur polemika të vogla. Një ditë e veçantë për paratë, shumë shpenzime për shtëpinë.

Virgjeresha

Eshtë një periudhë krijuese, e rëndësishme. Ju jeni të dashur në dashuri: hiqni dorë nga pavendosjet dhe në këto orë, me personin e duhur nga ana juaj, bëni plane për të ardhmen, lajme.

Peshorja

Brenda disa muajsh, do të merrni një lajm të shkëlqyeshëm. Ata që tashmë kanë një histori dashurie mund ta konfirmojnë atë!

Akrepi

Eshtë më mirë të merreni menjëherë me çështje, edhe me gjemba. Mos kini frikë të humbni lirinë tuaj të dashur ...

Shigjetari

Moderimi në çdo situatë, durimi nuk eshtë në të vërtetë forca juaj sot. Në dashuri do të gjeni ëmbëlsi.

Bricjapi

Kush e di nëse një goditje e vogël ne fat nuk vjen herët. Energjitë tuaja kënaqin, ju harroni një person që nuk ju meriton.

Ujori

Kjo ditë eshtë e mirë, e ndritshme, më pak e tensionuar. Dite kur duhet të keni kujdes me fjalët.

Peshqit

Nëse keni qenë shumë në ankth kohët e fundit, tani mund të rikuperoheni. Periudha gjithashtu vlen për ata që duan të konfirmojnë një marrëveshje, një dashuri, të mirë dhe qëllime të reja gjatë rrugës.

Nessun commento:

Posta un commento