venerdì 8 maggio 2020

Horoskopi i se e premte 8 maj 2020

Horoskopi i se 08/05/2020

Dashi

Ju mund të keni disa shenja mërzitje nëse keni qenë në një lidhje për një kohë të gjatë. Argumenti i parave eshtë thelbësor.

Demi

Ju duhet të përpiqeni të vendosni një fetyrë të mirë në një lojë të keqe. Eshtë e rëndësishme të gjesh stabilitet, fizikisht je i gjykuar.

Binjaket

Kjo ditë fillon mirë dhe nuk përjashtohet mundësia që të ketë edhe një reagim të mirë me mjedisin. Dita kur nuk mund të qëndrosh me kot!

Gaforrja

Shumë situata që ju shqetësuan do të zgjidhen. Në dashuri, nuk duhet të jeni i kujdesshëm.

Luani

Në punë duhet të jeni pak më të kujdesshëm, ndalime të mundshme për mendime. Ekziston një diskutim i vazhdueshëm, por nuk eshtë e mjaftueshme për ta bërë atë jetë e drejtë ose të sundojë.

Virgjeresha

Lehtë për tu provuar ndjesi të veçanta. Sipërmarrësit favorizohen, lajme që së shpejti do te vijnë.

Peshorja

Vëmendja për punën gjithashtu sepse propozimet që fillojnë në këtë periudhë mund të jenë interesante. Koha e duhur gjithashtu për të provuar një pajtim.

Akrepi

Shmangni konfrontimet, nuk ndiheni në gjendje perfekte. Ndiheni veçanërisht pa kompromis, mos u përpiqni ti zgjidhni gjërat me puls, do të rrezikoni më të keqen!

Shigjetari

Mëngjes i vështirë, pasdite më e butë. Dëshira për të dashur ose komplikime të vogla eshtë më pak nëse ka paqartësi në zemrën tuaj, edhe mund të bëheni mjaft të diskutueshëm.

Bricjapi

Ju preferoni situata të këndshme edhe në dashuri mos e veni dorën tuaj mbi çështje që duhet të harrohen, dashuria kërkon praninë tuaj sonte. Kujdes nga shpërqendrimet. Në të gjitha gjërat që bëni do të keni kujdes, bëni shumë gjëra së bashku.

Ujori

Nëse një person kërkon praninë tuaj, nuk duhet të prisni për të, megjithatë në momentin kur jeni te hutuar. Mos dramatizoni disa përgjegjësi të papritura ose mbase një përgjegjësi të re, mjedisi rrethues nuk ju kënaq plotësisht dhe ju duhet të ndryshoni.

Peshqit

Nëse ka një gjë që nuk mund të qëndrosh, ata janë njerëzit që gjithmonë kundërshtojnë ty, të cilët sa herë që bëni diçka, ata janë vetëm të mirë për të kritikuar. Duhet të gjesh stabilitetin e brendshëm.

Nessun commento:

Posta un commento