giovedì 7 maggio 2020

Horoskopi i se e enjte 7 maj 2020

Horoskopi i se 07/05/2020

Dashi

Ju duhet të harroni një diskutim biznesi. Përmirësoni shëndetin tuaj, sot ndiheni mirë.

Demi

Dashuritë e lindura muajt e fundit janë ne verifikimit. Ndryshimet familjare dhe shpenzimet për të mbajtur nën kontroll.

Binjaket

Ju mund të synoni një shef, një person ndërsa duhet të shmangni çdo lloj lidhjet. Shërimi i ndjenjave.

Gaforrja

Ju keni të gjitha mjetet për të gjetur lumturinë. Një punë e re, e lindur kohët e fundit, mund tju japë paqe mendore. Ju mund të rifilloni një fjalim të vjetër.

Luani

Dashuritë e sigurta nuk janë në rrezik, por ato të brishta ka të ngjarë të jenë të vështira për tu menaxhuar. Sëmundjet e mundshme mund të tejkalohen me pak më shumë pushim. Mbaj qetësinë në punë.

Virgjeresha

Ju duhet të përpiqeni të kaloni ditët në mënyrën më të qetë. Tani më shumë se kurrë ju duhet të shfaqeni energji. Eshtë gjithashtu e rëndësishme të mbani nën kontroll shpenzimet tuaja ...

Peshorja

Do të kaloni fazën e mërzisë dhe provat që duhen ndërmarrë ... Mirë shëndeti!

Akrepi

Periudha e rëndësishme për ata që kërkojnë të marrin një fitore të madhe ose hakmarrje. Sot nuk ju pëlqen ti nënshtroheni askujt.

Shigjetari

Prisni disa ditë, tani gjithçka duket vonë, e hutuar. Këto janë ditë në të cilat edhe çifte të gjata mund të pjekin mospajtimin e vogël.

Bricjapi

Detyrat e reja dhe propozimet prestigjioze po vijnë, sukses në gjërat që ju po bëni. Kujdes me një luan.

Ujori

Ndiheni të lodhur, apatik. Kujdes me pare, vëmendje në akuza.

Peshqit

Pothuajse nuk ka nevojë të pyesni pse shumë situata do të zhbllokohen vetëm . Në dashuri, përgatituni të bëni një zgjedhje të rëndësishme. çiftet e qëndrueshme mendojnë të planifikojnë një fëmijë.

Nessun commento:

Posta un commento