sabato 9 maggio 2020

Horoskopi i se e shtunë 9 maj 2020

Horoskopi i se 09/05/2020

Dashi

Ju duhet të reagoni ndaj disa gjërave që ju kanë ndodhur. Mos hiqni dorë nga i sigurti për të pasigurtët.

Demi

Mundohuni të planifikoni pak pushim dhe veçanërisht gjatë drekës shmangni diskutimet; propozime të mira mund të vijnë. Ju duhet të jepni hapësirë për projektet tuaja, por ju duhet të rishikoni llogaritë, shumë shpenzime.

Binjaket

Nuk ka mungesë pasioni në këtë ditë që ju bën juve veçanërisht të disponueshëm për të tjerët, qoftë edhe nga distanca. Ju keni shumë probleme për të zgjidhur dhe shumë ide në mendje. Kontaktet e tua, ata që duhet të japin ecjen përpara ... janë të paqarta dhe të pasigurta.

Gaforrja

Të heqni dorë nga një projekt që ka rezultuar i padobishëm ose shumë i shtrenjtë, ata që kanë lëvizur shtëpi duhet të përpiqen të kursejnë pare. Me të tjerët duhet të keni kujdes: jini më të qetë dhe shtyni çdo polemikë të panevojshme.

Luani

Do gjë e lindur në këtë ditë eshtë eksperimentale, në një farë mënyre duhet të përjetohet në fushë. Nëse ka pasur një ndarje, rikthehuni në lojë sa më shpejt të jetë e mundur.

Virgjeresha

Zemërimi duhet të shndërrohet në ëmbëlsi. Në dashuri, gjërat nuk ndryshojnë tani.

Peshorja

Kjo eshtë një ditë e veçantë, ka nga ata që kanë testuar trupin për arsye të ndryshme, rikuperim në mbrëmje. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të shmangni diskutimet me një Gaforre. Rinovimi në dashuri.

Akrepi

Sot ju duhet të bëni gjërat me qetësi për të shmangur rreziqet ose gabimet. Mundohuni të mos mbyllni veten, shpesh ushqeni një kritikë të egër që krijon probleme.

Shigjetari

Nuk eshtë gjithmonë e lehtë të mbash marrëdhëniet në ekuilibër dhe kështu, sot, mund të ndjehesh në mëshirën e erave. Jeni nervoz, fakti që flini më pak ose zgjoheni më shumë natën gjithashtu e zbulon atë: kërkoni qetesi !

Bricjapi

Një ditë interesante për më tepër, gjithë periudha, e cila mund të ndihmojë në mbushjen e disa borxheve të pjekur në të kaluarën. Konsolidoni idetë tuaja për të pasur sukses ...

Ujori

Gjëja e rëndësishme eshtë të gjesh fjalët e duhura dhe nuk do të jetë e vështirë ti bësh ato. Idetë tuaja janë te mira.

Peshqit

Nëse duhet të diskutoni për diçka në dashuri, mos hiqni asgjë deri nesër! Ka lajme rreth dashurisë ose në marrëdhëniet njerëzore duhet pak më shumë lumturi..

Nessun commento:

Posta un commento