venerdì 29 maggio 2020

Horoskopi i se e premte 29 maj 2020

Horoskopi i se 29/05/2020

Dashi

Sot, do të shqetësoheni më shumë për çështjet që lidhen me punën. Këtu eshtë një ditë që sjell më shumë sinqeritet në zemrën tuaj.

Demi

Nuk ka mungesë të mundësive pozitive në dashuri dhe në sektorin ekonomik. Mirë për punën.

Binjaket

Nervozizmi dhe kokëfortësia nuk janë mënyra më e mirë për tu marrë me marrëdhëniet e punës, në fund të fundit eshtë fjala juaj që ka rëndësi. Mundohuni të mos e teproni me lek, më mirë të bëni projekte të largeta.

Gaforrja

Emocione fituese. Mundohuni të mos e provoni shumë trupin tuaj, stomaku mbetet pika e dobët.

Luani

Konkurrencë e lartë, disa oferta për punë nuk janë të qarta ose jeni ju që nuk ndiheni sikur të pranoni një angazhim të caktuar, jeni mjaft të drejtë ose të diskutueshëm.

Virgjeresha

Ekzistojnë ndryshime në punë, të mesimi që në raste të tjera do ta zhvendosnin jetën tuaj dhe që, përkundrazi, në këto ditë ju intrigojnë dhe do të sjellin kënaqësi. Eshtë e nevojshme që aspekti financiar të jetë nën kontroll.

Peshorja

Do të përshtateni më lehtë në një situatë të re. Mos u beso vetëm fjalëve, mund të kërkosh më shumë. Në punë mund të keni një propozim të mirë!

Akrepi

Shumë e fortë dëshira për të dashur! Ju jeni absolutisht të sukseshëm në dashuri dhe me partnerin e duhur nga ana juaj mund të planifikoni një ngjarje, bashkëjetesa dhe dasma, fëmijë, kjo varet nga mosha.

Shigjetari

Mbështetni edhe arsyet tuaja por mos insistoni shumë sepse rrezikoni të bëni gabime. Pika e dobët stomaku i juaj.

Bricjapi

Ndryshimet e favorizuara që përfshijnë vendime për jetën. Lajme për punën qe u kthyet për të qenë artist.

Ujori

Nëse keni pasur momente të vështira, kontraste me përvojë, tani mund të jeni më paqësorë, duhet të flakni tensionet dhe problemet e vjetra. Lajmet që vijnë, edhe në sferën profesionale.

Peshqit

Ditë interesante për dashuri, për marrëdhënie të gjata. Duhet të keni kujdes që të mos i zbuloni shumë letrat e juaja!

Nessun commento:

Posta un commento