sabato 30 maggio 2020

Horoskopi i se e shtunë 30 maj 2020

Horoskopi i se 30/05/2020

Dashi

Sektori i miqësisë eshtë pozitiv dhe një mirëkuptim i vërtet i pandryshkëm mund të lindë nga një miqësi. Ju sidomos keni ëndrra të mëdha, por më shumë se sa kërkesa të ligjshme, në veçanti shumë të rinjtë duan autonomi.

Demi

Zgjedhjet që ju bëni sot janë fituese; gjendje fizike për fat të keq pak te rëndë, në kuptimin që jeni të lodhur dhe keni nevojë të flini më shumë. Në dashuri do të jeni të disponueshëm, do të tregoni atë që ndihenini ne vërtet.

Binjaket

Një moment i lodhur sjell tension dhe në pjesën e dytë të ditës do të ketë një tension shumë te fort. Mosmarrëveshje për dashurinë.

Gaforrja

Një majë fermenti që sjell edhe pak lodhje, ju keni ndjenjën të mos jeni në gjendje të bëni gjithçka. Gjërat që ju thoni nuk janë të gabuara, mënyra se si ju i thoni ato mund të jenë të gabuara. Mos e vendosni veten në anën e gabuar vetëm për të lënë avull.

Luani

Pak ditë e bezdisshme në mëngjes. Disa probleme me paratë ...

Virgjeresha

Kushdo që përballet me një provim ose pret lajme të mira do të ketë diçka shtesë. Impulse të reja lëvizin jetën tuaj. Më shumë dashuri pasionante nëse nuk e kërkoni gjithmonë këtë të pazakontë. Sot nuk eshtë e nevojshme të lodhesh.

Peshorja

Ndiheni më të fortë, të parashikuar drejt një të ardhme më të mirë. Ju dëshironi të bëni pak më shumë vetë, në fund të fundit kjo ditë do të ketë një anë pozitive, jeni shumë simpatik.

Akrepi

Ju keni shumë për të bërë, por edhe për te rikuperuar, duhet të përfshiheni. Në dashuri ju duhet të bëni një mungesë: ju keni një mënyrë për ta bërë atë?

Shigjetari

Një telefonatë mund të ndryshojë programet e ditës. Në dashuri ka indiferencë ose distancë.

Bricjapi

Nëse nuk po merrni rezultatet që dëshironi, duhet të besoni më shumë në veten tuaj. Sonte dikush do të luajë për tju provokuar.

Ujori

Dita që ofron ide të mira. Nëse keni nevojë për të, duhet të kërkoni ndihmë, mbështetje, këshilla.

Peshqit

Sot mund të vijnë lajme të mira. Ndjenjat bëhen të rëndësishme, ngritja sociale.

Nessun commento:

Posta un commento