giovedì 30 aprile 2020

Horoskopi i se e enjte 30 prill 2020

Horoskopi i se 30/04/2020

Dashi

Në punë idetë tuaja do të kenë hapësirë të madhe dhe nuk duhet të nënvlerësojni propozimet e reja. Sot eshtë e vështirë të kufizoni dëshirën tuaj për të folur, të ecni përpara, emocione në shikim.

Demi

Do të luftoni për të mbajtur një ritëm të qëndrueshëm. Ndonjëherë njerëzit përreth jush nuk bashkëpunojnë, ju shpesh keni ndjenjën e veçantë se duhet të përballeni vetëm me problemet dhe kjo ju bën të ndjeheni keq.

Binjaket

Ata që ju premtuan dete dhe male në dashuri, tani po mendojnë ose hezitojnë. Kushdo që eshtë angazhuar për një kredi duhet të bëjë mirë gjërat e veta. Mbroni pronat.

Gaforrja

Dita e mendimeve të shkëlqyera, plane të mira. Dhe kush eshtë në çift eshtë shumë i zënë me biznes ose afarizëm ekonomik: duhet të shfrytëzohet një intuitë në punë ...

Luani

Situata e përgjithshme e favorshme. Pasion i fortë dhe emocione gjithnjë e më shumë jetësore, por duhet të mendoni me kujdes se çfarë të bëni.

Virgjeresha

Projektet afatgjata ka të ngjarë të fillojnë përsëri këto ditë. Ju nuk keni qenë në dispozicion për meditime për disa ditë!

Peshorja

Më duket një ditë e lodhshme, plot me shumë gjëra për të bërë, tani ju jeni në vendin e parë. Arrin komunikim i bukur. Pare ne dalje.

Akrepi

Duhet durim, ju nënshtroheni një pjese të drejtë stresi. Në dashuri mund të kapërceni tensionet, por ju urreni njerëzit që përpiqen tju detyrojnë të bëni gjëra që nuk ju pëlqejnë.

Shigjetari

Ata duan tju shohin në veprim dhe të gatshëm për të shfrytëzuar mundësitë e mira që paraqesin veten. Betejat janë mjaft të rënda për tu përballur; po jepni më të mirën tuaj në çdo situatë por në zemrën tuaj dëshironi të ndryshoni gjithçka!

Bricjapi

Unë rekomandoj të jesh i durueshëm në këtë ditë, veçarisht nga pikëpamja fizike. Një situatë e re hapet para jush në lidhje me punën. Do të mundoheni të ndryshoni ose modifikoni një strategji.

Ujori

Situata në anën tuaj, ju mund të bëni atë që dëshironi ose provoni! A ju telefonon dikush nga jashtë apo dëgjon njerëz që jetojnë larg.

Peshqit

Sot ju rikuperoni një qetësi dhe forcë fizike; mjedisi rreth jush nuk eshtë i duhuri, ju dëshironi të ndryshoni por tani për tani nuk mundeni.

Nessun commento:

Posta un commento