mercoledì 6 maggio 2020

Horoskopi i se e mërkurë 6 maj 2020

Horoskopi i se 06/05/2020

Dashi

Bashkimi, kthimi në vendin e duhur. Në sferën profesionale, gjithçka po shkon më mirë nga sa mendoni.

Demi

Më mirë të qëndrueshëm gjithçka që keni arritur të arrini. Diçka e mirë ju pret në javët e ardhshme. Do të jetë e rëndësishme të zgjidhni partnerët, bashkëpunëtorët dhe dashurite.

Binjaket

Pak si shenjat e tjera, sot ju jeni në një fazë të tensionit të fortë në të cilën nuk ka mungesë betejash, gjithçka që ju po bëni kushton përpjekje, do të kalojë.

Gaforrja

Fati eshtë sot me ju. Vëmendje në dashuri sepse jeni shumë polemikë me partnerin tuaj ...

Luani

Ju jeni në një fazë shumë aktive kur bëhet fjalë për punë. Në dashuri nuk e dini se çfarë duhet të bëni ose kujt duhet ti besoni: shikoni!

Virgjeresha

Te favorizuar të gjithë ata që kryejnë pune falas, në këto ditë do të keni më në fund përgjigjet që prisnit. Ndryshimet favorizohen!

Peshorja

Fuqite janë të shumtë, por sot jeni të padurueshëm, ka të ngjarë që dikush do ta gjejë veten duke debatuar në familje. Eshtë një turmë bashkëpunëtorësh, në dashuri njeriu duhet të ndalet dhe të flasë.

Akrepi

Mos bëni hapin më të gjatë së këmbën në punë, duhet të shkurtoni disa shpenzime, të rishikoni disa llogari. Ju nuk e dini se kujt ti besoni kohët e fundit!

Shigjetari

Ka të ngjarë që dikush do tju bëjë një ofertë në këtë ditë. Mundësi të shkëlqyera për ata që kërkojnë situata të reja. Nata e mendimeve pozitive në dashuri.

Bricjapi

Kërkesa për të ikur nga gjërat e zakonshme po rritet më shumë. Lajmet e punës, edhe nëse ka pasur një ndërprerje, mund të merren diku tjetër.

Ujori

E përkushtuar për të pushuar, kjo nuk eshtë dita më e mirë për ta tepruar. Ju keni pritur për vendimet e dikujt për shumë kohë ose ju duhet të rregulloni disa tradhëti.

Peshqit

Lodhje, nervozizëm. Në dashuri, durimi juaj ka një kufi.

Nessun commento:

Posta un commento