martedì 5 maggio 2020

Horoskopi i se e martë 5 maj 2020

Horoskopi i se 05/05/2020

Dashi

Në përgjithësi ditë e mirë, nëse duhet të sqaroni disa gjëra që nuk janë në dashuri, në marrëdhënie me të tjerët, në miqësi më duket koha më e mirë. Kushdo që ka thënë se nuk do të dashurohet përsëri, do të kundërshtohet me faktet.

Demi

Nëse duhet të përballeni me një dashuri ose ligjërim familjar, lëvizni drejtë këto ditë. Një mik mund të të bëjë një propozim për një vend pune.

Binjaket

Sot ju keni një shans më shumë. Eshtë e mundur që një dashuri për të kaluarën do të bëhet përsëri protagonist. Në punë pak lajme.

Gaforrja

Shpenzime të tepërta ose vështirësi në mbledhjen e parave për një projekt. Harrojeni të kaluarën dhe kush e përfaqëson atë ...

Luani

Vetëm në këtë periudhë do të keni mundësi të përjetoni një lajm të rëndësishëm. Ditë e shkëlqyeshme për të pastruar çdo dyshim, ndonjë nga dyshimet tuaja, edhe me origjinë dashurije.

Virgjeresha

Ju duhet të merrni masa në mëngjes dhe më pas të shikoni se çfarë ndodh. Situatë e gjallë, stimuluese.

Peshorja

Sektori praktik në evolucion. Pasdite në ton, mos u nervozoni.

Akrepi

Nëse e juaja eshtë një profesion i pavarur, duhet të filloni të përgatisni një plan të detajuar për muajt e ardhshëm tani.

Shigjetari

Nëse punoni për të tjerët ose në bashkëpunim me agjensi, do të përballeni me probleme të ndryshme, veçarisht në lidhje me metodat që do të miratohen në profesion.

Bricjapi

Jo vetëm eshtë më e lehtë të imponoheni, por edhe figura juaj në mjedisin profesional eshtë gjithashtu më vendimtare. Nëse ka pasur probleme në dashuri, mund të rikuperoni: lini mënjanë ambicien dhe krenarinë sepse në këto ditë disponueshmëria ndihmon fatin.

Ujori

Do të vuani nga një lodhje mendore, nga një aftësi e dobët për tu përqëndruar. Detyrat e reja të mundshme të rëndësishme dhe fitimprurëse!

Peshqit

Në dy javët e ardhshme ju duhet të bëni gjithçka me qetësi, duke shpenzuar në një shtëpi, ka nga ata që do të duhet të kërkojnë ndihmë. Mos u bëni prapa në gabimet e bëra tashmë në të kaluarën.

Nessun commento:

Posta un commento