lunedì 4 maggio 2020

Horoskopi i se e hënë 4 maj 2020

Horoskopi i se 04/05/2020

Dashi

Një mundësi e shkëlqyer po ju vjen veçanërisht fëmijëve dhe, në çdo rast, njerëzve që mund të pohojnë veten në këtë periudhë. Do të jetë më e lehtë të gjesh ekuilibrin e duhur në llogarite e tregimeve të dashurise dhe marrëdhënieve në përgjithësi. Mund ta quajm një periudhë e mire.

Demi

Përmirësojnë puna dhe dashuria. Gjëja e parë që duhet të bëni në këtë periudhë eshtë të rikuperoni qetësinë e brendshme.

Binjaket

Pakënaqësia që banon në zemrën tuaj mund të rrjedh nga disa polemika të vogla në vepër. Ështjet ligjore duhet të adresohen menjëherë ...

Gaforrja

Disa gabime në punë, por nuk keni pse të shqetësoheni për këtë. Mbrëmja eshtë paksa e nënshtruar, për shkak të stresit të lindur kohët e fundit.

Luani

Tani mund të flasim për një rikuperim të ngadaltë dhe përparimtar. Ata që kanë biznesin e tyre mund të zgjedhin një ndryshim.

Virgjeresha

Ju mund të rimarrni dashurinë dhe mirëkuptimin që po kërkoni. Midis sot dhe nesër ka të ngjarë që ju do të duhet të heshtni shumë njerëz, vonesa të vogla.

Peshorja

Ju do të ndryshoni mendjen dhe gjendjen shpirtërore me një shpejtësi që do të mahnit edhe ju; ditë në lëvizje të ngadaltë; ju po paguani për disa gabime të bëra në të kaluarën. Sonte ka një rënie të lehtë fizike, stres nga shumë gjëra për të bërë.

Akrepi

Për disa duhet të thuhet se dashuria ka përjetuar një periudhë tensioni, çiftet më të ndryshkur janë përballur me polemikë të pafund. Nga pikëpamja juridike dhe e punës, mundësi për të zgjidhur problemet ...

Shigjetari

Jeta e dashurisë po rikuperohet, lihet vetëm e kaluara ose njerëzit që nuk meritojnë vëmendje; për fat të mirë, puna rikuperohet në rastin më të mirë, kontratat dhe marrëveshjet e mundshme, provimet e preferuara.

Bricjapi

Dashuria zë vendin e dytë, mbase sepse në këtë periudhë jeni duke bërë shumë gjëra në vendin e punës, nuk ka kohë për askënd. Ju duhet të zgjidhni një problem të vogël të lindur në të kaluarën. Një person i Virgjër ose Binjakët mund të qëndrojë tek ju ose tju shqetësojë.

Ujori

Ditë me fat ekziston një energji e bukur që transmetohet te të gjithë njerëzit përreth jush.

Peshqit

Dikush ka ndryshuar punë kohët e fundit ose në të ardhmen do të donte të ndryshojë shtëpinë e tyre, jetën. Eshtë e vërtetë që ju jeni padyshim më të qëndrueshëm në gjykimet dhe emocionet tuaja, por sot dikush mund të ju zemërojë.

Nessun commento:

Posta un commento