martedì 12 maggio 2020

Horoskopi i se e martë 12 maj 2020

Horoskopi i se 12/05/2020

Dashi

Lajme vijnë nga jashtë, thirrje telefonike, email të rëndësishëm. Pasionet e preferuara.

Demi

Jini të durueshëm. Ju keni shumë energji sonte, përdorni atë siç e shihni të arsyeshme.

Binjaket

Unë mendoj se eshtë një ditë e nxehtë për ata që kanë mundësinë të bëjnë diçka më shumë. Dita që premton të rikuperojë një marrëdhënie dashurie, nëse eshtë e nevojshme.

Gaforrja

Midis sot dhe nesër ka një telefonatë të drejtpërdrejtë, një emocion që vjen. Ju duhet të bëni gjithçka me pak më shumë qetësi, përdorni edhe kujdes në lidhje me aspektin juridik dhe burokratik të disa situatave.

Luani

Përfitoni nga momentet e lira për të biseduar me miqtë, ndonjëherë ju mendoni se nuk keni referencat e duhura përreth. Kufizoni përpjekjet tuaja fizike sepse për ca kohë tani keni përjetuar siklet të vogël, këmbët e lodhura.

Virgjeresha

Jo gjithçka që bëni do të jetë e thjeshtë për tu menaxhuar. Zgjidhjet janë afer dhe nuk ju mungon aftësia për ti bërë.

Peshorja

Thirrje të rëndësishme, mbajeni celularin të ndezur. Ju keni më shumë dëshirë për të bërë dhe se mund të ketë më shumë lajme. Mundohuni të kapërceni lodhjen.

Akrepi

Dëgjoni dikë që mund tju japë këshilla të shkëlqyera, ka ardhur koha që të ndiheni, të jetoni një marrëdhënie me më shumë entuziazëm. Do të keni lajme të mira në punë dhe shërim të mirë psikofizik.

Shigjetari

Ju keni një ndjenjë të veçantë por disa janë kundër jush, kjo eshtë veçanërisht e bezdisshme. Ju kuptoni por të dëgjoni të tjerët që kane harruar nevojat tuaja. Krijoni një egoizëm të shëndetshëm!

Bricjapi

Dita më e mirë në dashuri, ju duhet të përdorni mendjen tuaj për të kuptuar një ndryshim në punën. Propozoni veten, ju mund të fitoni, por gjithashtu të shpengoni veten pas një faze të heshtjes.

Ujori

Ditë të mira, eshtë më mirë të vendosni rregull në çështjet praktike. Sot mund të jetë një ditë e zënë ...

Peshqit

Sot po kaloni një rënie të lehtë fizike. Nëse dikush nuk u përgjigjet kërkesave tuaja, ashtu si dëshironi, unë nuk e përjashtoj që ju mund ta largoni atë ...

Nessun commento:

Posta un commento