mercoledì 13 maggio 2020

Horoskopi i se e mërkurë 13 maj 2020

Horoskopi i se 13/05/2020

Dashi

Rezultate të mira, eksperimente pozitive: mos e testoni shumë trupin tuaj. Sukses i vogël personal.

Demi

Lehtësirat e parashikuara, gjithashtu në fushën juridike. Në marrëdhëniet prindër-fëmijë, ka disa momente shqetësimi për të mbajtur nën kontroll.

Binjaket

Me partnerin tuaj mundohuni të jeni më të hapur për dialog. Dëshira për të pasur fëmijë rritet në çifte të gjata.

Gaforrja

Disa nuk e kanë plotësisht të qarte ate që duan. Nuk po them që dashuria eshtë e parëndësishme, por ka përparësi të tjera, tensione për të kapërcyer…

Luani

Momente të forta dhe vendime të rëndësishme janë duke pritur për ju, dita në tërësi eshtë e favorshme. Jepni hapësirë të tjerëve dhe kërkoni dialog.

Virgjeresha

Sot mundohuni të jeni të kujdesshëm, shmangni komplikimet, veçanërisht nëse ditët e kaluara tashmë ka pasur shqetësime ose paqartësi të veçantë. Në vendin e punës ka diçka që ju ka lodhur, dëshironi një diçka të re.

Peshorja

Një ditë që ju lejon të ndryshoni gjëra të vogla në jetën tuaj, vendime të vogla që do të bëjnë ndryshime në planin afatgjatë. Sot ju merreni nga mendimet dhe, kur izoloheni, filloni të mendoni për atë që duhet të bëni, ju hyni në një lloj meditimi pozitiv!

Akrepi

Mos e izoloni veten nga frika e dashurisë, nëse keni qenë vetëm për një kohë të gjatë. Mos bëni shumë gjëra së bashku, ngadalë po rikuperoni dëshirën për të bërë dhe gjithashtu një ton të mirë fizik.

Shigjetari

Ndonjëherë ju pëlqen të merrni rreziqe si kjo, të provoni veten. Shmangni situatat që mund të komplikohen. Shtyni intervistat për biznes dhe punë nesër, por në përgjithësi ju jeni të fortë!

Bricjapi

Në dashuri do të ketë më shumë vendosmëri, më shumë dëshirë për të bërë, për të ekspozuar veten. Situata eshtë e rrjedhshme dhe ofron ide shumë të përshtatshme për të bërë zgjedhje konkrete.

Ujori

Do të jetë e vështirë të mbash qetësinë. Në familje do të jetë e mundur të konfirmohen idetë tuaja. A doni një dashuri të re, ose nëse jeni çift, do të jetë e vështirë të përmbani një dëshirë të caktuar për të dalë nga modelet e zakonshme.

Peshqit

Do të gjeni një dialog të mirë në dashuri. Duhet të fillosh nga e para, mund të kalosh një provë, ndjehesh më mirë.

Nessun commento:

Posta un commento