lunedì 11 maggio 2020

Horoskopi i se e hënë 11 maj 2020

Horoskopi i se 11/05/2020

Dashi

Pak relaksim duhet tju heqë lodhje, duhet të gjeni hapësirat tuaja dhe mbi të gjitha dashurinë; për çifte që kanë qenë së bashku për ca kohë eshtë e nevojshme të zyrtarizohet marrëdhënia.

Demi

Mund të them që ky eshtë një kthim në anën tuaj; jeta profesionale në rikuperim të madh, projekte! Do të merresh me një të afërm largë jush.

Binjaket

Një situatë pune që nuk eshtë më interes për ju do të përfundojë. Eshtjet ligjore që duhen vendosur, kontakte me ekspertë, noter ...

Gaforrja

Ju prisni një përgjigje ose një konfirmim dhe ajo mund të arrijë në këto ditë. Nuk ju pëlqen të përballeni me grindje të vazhdueshme. Njëri nga të dy në çift eshtë i zënë me probleme pune dhe kjo mund të bëhet problematike!

Luani

Ditë e rëndësishme, depërtimet që shfaqen në këtë periudhë mund të bëjnë ndryshime me të kaluarën. Kini kujdes nëse ka një ish ose ju duhet të investoni pare në një projekt të përbashkët.

Virgjeresha

Ju mund të merrni një detyrë të rëndësishme në këto ditë të veçanta. Edhe në vendin e punës duhet të sqaroni ...

Peshorja

Dita e mbizotërimit, e fortë dhe agresive. Sot kujdesuni për shendetin tuaj, por jo vetëm sot!

Akrepi

Situata e punës eshtë në tepricë, nese prisni lajme dhe konfirmime që do të arrijnë së shpejti. Kush nuk ka dashuri zhbllokon zemrën.

Shigjetari

Pak rënie në ditë. Kujdes në marrëdhëniet e punës dhe në shtëpi.

Bricjapi

Në dashuri jeni në një udhëkryq, mbase mendoni shumë për punën. Një mërzitje e vogël për të luftuar, për të organizuar diçka ...

Ujori

Sot mund të arrini sukses të mirë. Mos prish një marrëveshje të gjetur në dashuri!

Peshqit

Pak ngacmim, mbase sepse disa njerëz që duhej të jepin përgjigje janë zhdukur, ju urreni që të hiqeni mënjanë. Më pak polemikë do të ishin të domosdoshme dhe ka diçka të gabuar në nivelin sentimental.

Nessun commento:

Posta un commento