lunedì 25 maggio 2020

Horoskopi i se e hënë 25 maj 2020

Horoskopi i se 25/05/2020

Dashi

Disa marrëdhënie janë të mbetura, tani varet nga ju të vendosni nëse do ti vazhdoni ato apo jo. Një person i moshuar do tju japë një mendim në ëndërr.

Demi

Periudha për të shfrytëzuar sa më shumë. Edhe në rast të një krize do të jetë e mundur të prerë tepër. Dashuria eshtë më e mirë.

Binjaket

Sot mundesia sentimentale eshtë në rregull. Në këtë periudhë, idetë e reja duhet të futen në tuba.

Gaforrja

Nëse ju pëlqen një person ose, në çdo rast, nëse mendoni se eshtë e përshtatshme për të diskutuar, gjithmonë duhet të veproni me shumë kujdes. Ju nuk kerkoni më njerëz të paqartë, të rremë me ju!

Luani

Ju jeni duke menduar për një ndryshim pune, një rinovim që nuk do të jetë i lehtë për tu zbatuar brenda një kohe të shkurtër. Do të vini në dyshim shumë për veten, veçanërisht dashurinë!

Virgjeresha

Ka një vonesë në lidhje me punën ose nevojën për të folur qartë, prisni për një rikonfirmim. Në ndjenja do të jetë më mirë të ngecni ...

Peshorja

Zgjedhje të shkëlqyera por edhe sfida të mëdha, polemikë mbi ato që mendoni se thoni. Për fat të mirë ju jeni superior ndaj disa llojeve të shqetësimeve. Mbani disponibilitetin dhe bisedën me të gjithë!

Akrepi

Fat dhe zhgënjyer në fushën profesionale, lajm i mirë gjatë rrugës edhe nëse disa projekte që keni në mendje do tju marrë kohë për të marrë jashtë.

Shigjetari

Aktivitete të mira profesionale. Ditë aktive dhe pozitive.

Bricjapi

Të gjitha vendimet që merren në lidhje me punën, profesionin, çështjet financiare puthen me fat. Sido që të jetë, ju jeni të fortë!

Ujori

Kush eshtë tani vetëm, nuk ndjehet sikur i lë dashuritë e reja. Nëse punoni me komision ose mund të keni detyra kjo eshtë koha e duhur për të marrë.

Peshqit

Një mëngjes pak stresues, nuk mund të gjesh ekuilibrin e duhur sepse kohët e fundit ka pasur disa situata që kanë mërzitur jetën tënde. Bisedime të mundshme me Bricjapin dhe Shigjetarin si në dashuri ashtu edhe në punë.

Nessun commento:

Posta un commento