martedì 26 maggio 2020

Horoskopi i se e martë 26 maj 2020

Horoskopi i se 26/05/2020

Dashi

Sot jeni të lodhur, por mbani mend sa me shumë perjgesi keni edhe shumë gjëra keni për të bërë, te nisura të rëndësishme, eshtë vetëm një ditë me ca vonesa. Nëse e juaja eshtë një dashuri e gjatë, tani eshtë koha për të bërë zgjedhje te largeta, raste.

Demi

Shpenzimet për një modernizim, për një zyrë apo shtëpi; tashmë që nga muaji i kaluar dëshira juaj për liri eshtë e tepërt dhe mund të përplaset me nevojat e atyre që janë përreth jush.

Binjaket

Në dashuri ndodhi diçka e çuditshme, pak keqkuptim. Favorizoi marrëdhënien me Shigjetarin.

Gaforrja

Pengesat e vogla do të tejkalohen lehtë, idetë tuaja do të jenë të suksesshme. Planet për të ardhmen e dashamirëve nuk pengohen më.

Luani

Vendime të rëndësishme dashurie. Kjo ditë duket ideale për një pushim për reflektim. Dhe le të mos harrojmë kënaqësitë e jetës, si të ngrëniet e mira, që ju pëlqen aq shumë!

Virgjeresha

Mund të vijnë shpërblimet e punës, vëmendja vetëm për çështjet ekonomike, veçanërisht nëse ato kanë të bëjnë me pronën. Një person mund tju bezdisë dhe nuk jeni të kënaqur me mënyrën se si të tjerët sillen, ju jeni kritik ndaj të gjithëve.

Peshorja

Ju po rikuperoni, jeni shumë të fortë, së shpejti lajmet e mira mund të vijnë. Merrni ndihmë për çështje juridike dhe, veçanërisht nëse keni ndërmend të ndryshoni një vend pune, edhe brenda së njëjtës kompani.

Akrepi

Informacioni i dobishëm për punën tuaj do të arrijë. Ju duhet të punoni shumë për të fituar kohën e humbur.

Shigjetari

Propozime të mira që vijnë së shpejti. Edhe nëse diçka eshtë mbyllur, ju mund të filloni përsëri, me të vërtetë, eshtë një nxitje për të bërë më shumë!

Bricjapi

Nëse duhet të nënshkruani kontrata të reja, mos humbni kohë. Ka një person që ju i pëlqeni shumë.

Ujori

Një ditë sqarimesh të rëndësishme, tensionet e dashurisë copëtohen, por ato ju bëjnë që të jetoni sa më shumë. Dita e ndezur, më mirë të shmangni përplasjet, dikush eshtë kundër jush.

Peshqit

Situatë e mirë. Lajm i mirë që vjen: do të keni mundësi të merrni shumë. Punë të reja në pamje. Dashuri e qëndrueshme por sonte mund të jeni pa vemendje.

Nessun commento:

Posta un commento