sabato 4 aprile 2020

Horoskopi i se e shtunë 4 prill 2020

Horoskopi i se 04/04/2020

Dashi

çiftet që janë martuar ose kanë përgjegjësi sot mund të argumentojnë për një arsye vërtet të parëndësishme. Nëse keni përjetuar një ndarje të kohëve të fundit, kjo është koha e duhur për tu rigjeneruar.

Demi

A jeni gati për të ngjitur malet dhe mos i nënvlerësoni mundësitë e reja. Në dashuri duhet të ziheni edhe nëse duhet të harroni një të kaluar të trishtuar.

Binjaket

Ju keni iniciativë të mirë. Lëreni veten, nëse ka një histori të re ose mendoni se një miqësi mund të bëhet diçka më e rëndësishme. Tensionet me Kancerin ose Shigjetarin.

Gaforrja

Zgjedhje të mira që ju bëni në këtë ditë dhe gjithashtu mund të merrni një detyrë të rëndësishme. Shërim i shkëlqyeshëm!

Luani

Një ditë maturie. Në dashuri të vëmendshme për disa ish ose njerëz që mund të prisnin shumë ...

Virgjeresha

Shumë përgjigje vijnë nga jashtë. Ndryshimi i llojit të biznesit nuk ju ndihmon, mendoni për këtë.

Peshorja

Sot është më mirë të bëjmë gjërat e nevojshme rreptësisht, marrëdhëniet me Akrepin dhe Dashi mund të komprometohen ose më të vështira. Nuk ka nevojë të shtyjë gjërat; për disa ka një periudhë sfidash, një problem duhet të tejkalohet.

Akrepi

Sot fsheh disa pengesa, kështu që unë ju këshilloj, nëse duhet të përballeni me një fjalim të rëndësishëm, të lëvizni sot. Nëse ka fëmijë, dialogu duhet të rikuperohet.

Shigjetari

Ju jeni plot inat me mënyrën sesi disa njerëz kanë vepruar, ajo do të kalojë. Nëse keni nevojë të bëni diçka të rëndësishme, veproni tani!

Bricjapi

Ka mundësi të mira. Të reja në dashuri ose, të paktën, përmirësime duke pasur parasysh se si gjërat kanë shkuar kohët e fundit!

Ujori

Mbyll çështje të jashtëzakonshme. Edhe ata që kanë qenë në çift për ca kohë, ndoshta të pakënaqur, mund të jetojnë dëshirën për të shkelur.

Peshqit

Tani vërtet mund të bëni më të mirën tuaj. Dikush mund t'ju shqetësojë me ankesat e tij të vazhdueshme.

Nessun commento:

Posta un commento