domenica 5 aprile 2020

Horoskopi i se e diel 5 prill 2020

Horoskopi i se 05/04/2020

Dashi

Në këto ditë ka pasur shumë shpenzime, ndoshta edhe përleshje në rastet më të këqija. Vëmendje për një pazar, nëse kohët e fundit keni filluar një projekt nuk e bën atë ashtu siç do të dëshironit por kërkon kohë për të bërë rrjetë.

Demi

Shenja të lajmeve të mira por afatgjata. Do të dekurajohej të bartni tensionin që është në dashuri. Fiton të vogla.

Binjaket

Dita e ndezur, me ca vonë. Mundohuni të shmangni konfliktet me mjedisin. Sot mund të arrini në përfundime të gabuara, të merrni kohë përpara se të thoni gjëra që nuk i mendoni.

Gaforrja

Duhet të shmangni çdo lloj keqkuptimi, mes sot dhe nesër jo gjithçka është e qartë dhe ndjeheni mjaft të shqetësuar. Shtë e nevojshme në këtë periudhë, të rikthehemi në lojë, ndryshimet në përparim sjellin stres por edhe eksitim ...

Luani

Ofertat e mira për punë gjithashtu mund të vijnë gjatë kësaj periudhe. Ky nuk është koha për të hequr dorë.

Virgjeresha

Në orët e vona të pasdites mund të humbni durimin. Fyerjet që sidoqoftë nuk kufizojnë dëshirën tuaj për të bërë gjithsesi.

Peshorja

Marrëdhëniet me fëmijët mund të mbajnë befasi. Në dashuri, shumë mund të rikuperohen gjatë kësaj dite që do të jenë në anën tuaj.

Akrepi

Mëngjesi është nënshtruar ndërsa pasdite forcohet forcë e mirë fizike. Shumë ide të mira, largime të mira që ndodhin edhe në këtë periudhë.

Shigjetari

Do të keni mundësi t’i jepni hapësirë të gjitha ideve tuaja, zakonisht jeni një aventurier, një pionier që gjithmonë eksperimenton dhe e vendos veten në linjë. Ju jeni të zënë me çështje praktike, kohët e fundit dikush gjithashtu ka qenë i keq, tension i përllogaritur për shkak të punës.

Bricjapi

Emocionet vlejnë shumë, por paratë gjithashtu llogariten. Pasdite mund të marrësh frymë nga një ajër tjetër.

Ujori

Ashtë një ditë pak e bezdisshme, ndoshta paksa e nënshtruar. Ju mund ta qortoni partnerin tuaj sepse ai nuk ju dëgjon, ose nëse jetoni së bashku, shkarkoni gjithçka në supet tuaja.

Peshqit

Bisedimet dhe bisedimet duhet të menaxhohen me kujdes, intoleranca mbretëron suprem. E gjithë qasja gjatë kësaj periudhe duhet të shmanget ose të mbahet nën kontroll.

Nessun commento:

Posta un commento