venerdì 3 aprile 2020

Horoskopi i se e premte 3 prill 2020

Horoskopi i se 03/04/2020

Dashi

Një rrugë e re karriere duhet të studiohet në këto ditë. Favorizoni marrëveshjet dhe provat.

Demi

Mos nënvlerësoni se çfarë po ndodh në këtë periudhë sepse mund të keni shumë më tepër burime. Dashuria merr në skenë qendrore.

Binjaket

Gjithçka është në lëvizje, edhe nga shtëpia. Në dashuri mund të keni fjalën tuaj, të favorizoni dashuritë e vjetra.

Gaforrja

Zgjedhje të rëndësishme të karrierës mund të bëhen në këto ditë. Jeni shumë të admiruar, në dashuri duhet të ziheni. Dashuria e largët, mbase edhe shumë për shijet tuaja, jo për të kundërshtuar në punë.

Luani

Do të arrini një stabilitet emocional dhe profesional. Mos harroni se njëra nga dy valvulat lehtësuese është duke shkruar, kështu që nëse diçka nuk është në rregull vendosni gjithçka të zezë në të bardhë.

Virgjeresha

Xhelozi, frika e nëndheshme, në dashuri njëfarë hutimi. Ju jeni shumë të zënë, të qenit në gjendje të bëni gjithçka është gjithmonë më e ndërlikuar. Pushim relaksi

Peshorja

çdo sfidë do të fitohet posaçërisht në vendin e punës, por gjithçka mund t’ju bëjë nervoz, madje edhe marrëdhëniet në distancë të gjatë me një koleg të padrejtë. Kjo ditë fton të sqarohet.

Akrepi

Shtë koha e duhur për të prerë marrëdhëniet e panevojshme. Projekte interesante.

Shigjetari

Të mirë. Shpesh janë çështjet e punës, intolerancat e përjetuara nga jashtë ato që derdhin ndjenjat.

Bricjapi

Tani nuk është e nevojshme të varni në buzët e askujt. Mos e ndalni nxitjen për të bërë plane të mëdha.

Ujori

Jeta në çift është më pak e shqetësuar, por duhet të kuptojmë se çfarë ka ndodhur javët e fundit. Sot mos u lodhe shumë. Një referencë shefi apo pune ka ndryshuar kohët e fundit, punë të reja ose detyra në sy.

Peshqit

Ka shqetësime të vogla në dashuri, nëse e juaja është një marrëdhënie në krizë brenda disa javësh ju mund të vendosni. Emocionet vijnë së shpejti.

Nessun commento:

Posta un commento