giovedì 2 aprile 2020

Horoskopi i se e enjte 2 prill 2020

Horoskopi i se 02/04/2020

Dashi

Një ditë e ndërlikuar nga pasiguria, një mbrëmje që duhet të mbahet larg nga keqkuptimet e vogla. Në fushën e punës, mbase jeni pak bujar, duhet të bëni më pak dhe të kërkoni më shumë. Sot ju dukeni disi të lodhur dhe nuk mund të bëni gjithçka.

Demi

Ju nuk jeni me kokën tuaj; përpiqet të shmangë polemikat në marrëdhënien e dashurisë. Dikush në të kaluarën ka bërë gabime të caktuara, tani jeni i detyruar ta rregulloni vetë. Këshillohuni me ekspertët për të hakmarrë për një gabim.

Binjaket

Sharmi juaj nuk mund të diskutohet dhe disa eksperimente pune, lajme, propozime ose ide mund të bëhen referencë për muajt e ardhshëm. Ju duhet të bëni paqe me një person me të cilin kohët e fundit ka pasur ndryshime të vazhdueshme.

Gaforrja

Situatë e çuditshme, sot do të keni mundësinë të diskutoni; jini të qetë me personin që doni. Rezultatet e punës mund të varen nga projektet tuaja.

Luani

Dita është nënshtruar ose plot angazhime, bëni gjërat me qetësi. Nëse ka pasur një ndarje në të kaluarën, përgatituni të përballeni me diskutime me ish.

Virgjeresha

Gjendia burokratike dhe ligjore duhet të trajtohen me kujdes. Si çift, kushtojini vëmendje xhelozisë që do të përulet disi. Emocionet dhe risitë në familje po vijnë ose kanë mbërritur tashmë, mundësi.

Peshorja

Në punë do të keni mundësi të pushtoni një vend në diell dhe aftësitë tuaja, kontributet tuaja do të jenë themelore. Probleme në marrëdhëniet me të tjerët, por sonte do të jetë më mirë. Mundohuni të shpërqendroheni duke bërë atë që ju pëlqen!

Akrepi

Një ditë e mirë Ështjet ligjore ose financiare mund të zgjidhen më lehtë.

Shigjetari

Eshte koha për ta bërë veten të dëgjuar, në fillim të muajit kemi pasur një situatë intriguese astrologjike, por më pas dikush nuk e gjeti ose meritoi atë që prisnin. Në dy ditët e fundit, ka të ngjarë që të keni përjetuar edhe lodhje fizike, një keqtrajtim të lehtë në sezon.

Bricjapi

Përpjekjet tuaja nuk janë shpërblyer. Në punë krijimtaria fiton!

Ujori

Kjo ditë rekomandon kujdes maksimal si në dashuri, ashtu edhe në punë; jeni i irrituar, mbase keni të drejtë edhe të irritoheni por nuk duhet të ekzagjeroni! Ju mund të keni një person që nuk ju kupton nga ana juaj, ose jeni duke kërkuar për lajme.

Peshqit

Ju jeni testuar, ju duhet të bëni një zgjedhje në lidhje me punën dhe kur është fjala për ndryshimin do të dëshironi të keni siguri; në dashuri dikush duket më larg por nuk është faji yt.

Nessun commento:

Posta un commento