venerdì 10 aprile 2020

Horoskopi i se e premte 10 prill 2020

Horoskopi i se 10/04/2020

Dashi

Dita kalon mirë, dashuria të rikthehet ju jeni ndër shenjat e preferuara. Forca është e madhe dhe, mbi të gjitha, ata që kanë qenë të sëmurë për arsye të ndryshme do të jenë në gjendje të besojnë në një shërim të papritur.

Demi

Disa tension shumë, por nuk është faji juaj, disa dinamika familjare duhet të korrigjohen. Zhgënjimi nga një person që mendonit se ishte ndryshe, kujdes nga Peshorja dhe Akrepi.

Binjaket

Nuk është një periudhë jo, por duhet të studioni strategji të reja për të shmangur komplikimet e ardhshme. Mos derdhni agjitacion në familje.

Gaforrja

Ata do t'ju kërkojnë para për familjen, shpenzime për fëmijët ose për shtëpi. Idetë tuaja janë të vlefshme në këtë periudhë.

Luani

Ka shumë probleme për t'u përballur në këtë periudhë. Nëse ka pasur tensione dhe armiqësi në të kaluarën, tani është e mundur të bësh paqe.

Virgjeresha

E gjithë dita është interesante. Vëmendje, shmangni diskutimet.

Peshorja

Pasiguritë marxhinale, vëmendja për diskutimet në shtëpi. Shmangiet për të shmangur, jashtë formës së mbrëmjes.

Akrepi

Për disa ditë tani ju keni përjetuar probleme serioze edhe nga këndvështrimi i punës dhe financiar. Shtë sikur të ndjeheni të marrë nga shumë gjëra, konfuzioni mbretëron suprem, vëmendje me shenjën Kancer.

Shigjetari

Nuk ka energji të shkëlqyeshme; Përgjegjësitë kthehen, qëndrojnë të qetë dhe mos debatoni në shtëpi me personin që doni. Këmbët e dobëta, mos u lodni shumë.

Bricjapi

Një shpenzim i papritur, një llogari e kripur. Përballja me të tjerët ndihmon, ju shpesh mbylleni veten në arsyetimin tuaj që mund të bëhet një bllokim i pakapërcyeshëm.

Ujori

Dita fillon me njëfarë hutimi, duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem të vogël personal. Në dashuri, duke kërkuar dhurata, ju doni të merrni diçka më shumë. Rezultatet nuk janë të dukshme të paktën për momentin!

Peshqit

Ju jeni në një fazë ndryshimi, ju keni prerë tashmë degët e thata nga jeta juaj. Ndjeshmëri e moderuar sepse ishte pranvera që shkaktoi disa keqkuptime.

Nessun commento:

Posta un commento