sabato 11 aprile 2020

Horoskopi i se e shtunë 11 prill 2020

Horoskopi i se 11/04/2020

Dashi

Shtë koha e mirë për të thënë se të dua, të përqafosh projekte të reja. Ndonjëherë ju pëlqejnë sfidat, por nëse i kërkoni ato mos u ankoni, nëse jeni nën presion.

Demi

Sot në mëngjes ka ende një siklet të vogël për tu përballur, një moment ngërçi do të kapërcehet. Para se të hedhni në erë raporte të rëndësishme, mendoni me kujdes!

Binjaket

Situatat që po përjetoni tani nuk janë interesante, sot dashuria duket se është e mbuluar nga pakënaqësia ose pasiguria. Ka përparësi të tjera: dikush do të thirret për të filluar një program të ri.

Gaforrja

Kjo ditë rezulton të jetë e nënshtruar. Në dashuri kërkon pak durim sepse ka disa ditë tensione.

Luani

Kujdesuni për palestrën tuaj dhe përpiquni të rikuperoni disa energji të humbura në javët e fundit. Në dashuri ju duhet të bëni një zgjedhje.

Virgjeresha

Janë ngritur shqetësime për personin që e doni. Nuk ka para për një projekt.

Peshorja

Dita e përgjithshme interesante, ju mund të sqaroni pozicionet tuaja dhe të jetoni me më shumë qetësi. Disa armiq përreth.

Akrepi

Një dashuri e lindur kohët e fundit duhet të verifikohet ose, në çdo rast, disa projekte nuk janë të arritshme menjëherë. Diskutimet duhet të shmangen, veçanërisht në familje dhe me njerëz që nuk janë në anën tuaj.

Shigjetari

Një ditë pak e nënshtruar. Mund të vijë një mundësi e re: mendoni nëse do ta shfrytëzoni.

Bricjapi

Situata ekonomike është në rritje por mos e merrni hapin më të gjatë të këmbën. Dashuria duhet të mbrohet, por shpesh çështjet praktike, mendimet, marrin kohë larg ndjenjave ...

Ujori

Ju mund ta provoni këtë periudhë në dy mënyra të ndryshme. Kjo është një periudhë e kontrolleve gjithashtu në një nivel profesional, nuk këshillohet të bëni krahun e forcës me një udhëheqës ...

Peshqit

Horoskop i rëndësishëm, potencial i mirë. Tani është e rëndësishme të mos krijoni probleme të panevojshme.

Nessun commento:

Posta un commento