giovedì 9 aprile 2020

Horoskopi i se e enjte 9 prill 2020

Horoskopi i se 09/04/2020

Dashi

Ashtë një ditë me interes siç do të jenë javët e ardhshme. Lajmet mund të shkaktojnë ndryshime në punë.

Demi

Kënaqësi gjatë rrugës, shumë mendime nëse keni projekte të rëndësishme në sy. Ju duhet të jeni më akomodues me një Peshore dhe një Kancer.

Binjaket

Në dashuri nuk jeni i bindur, tensionet dhe xhelozitë, dyshimet tashmë kanë lindur për disa ditë; periudha mbetet e mirë sepse megjithatë ju vendosni, brenda ose jashtë! Duhet pak durim, por dita është pozitive.

Gaforrja

Të gjitha projektet që kanë lindur në dy vitet e fundit duhet të rishikohen, madje edhe një bashkëpunim. Në dashuri përpiquni të mos jeni shumë xheloz ...

Luani

Forconi një lidhje: nuk keni pse të jeni shumë kritik ndaj vetes, shtrirja juaj e veprimit zgjerohet. Shtë e mundur të rikuperoni një fjalim të ndërprerë mbrëmjen e djeshme.

Virgjeresha

Një ditë kur ju mund të merrni kënaqësi. Shpreh gjykimet e tua me kujdes.

Peshorja

Mund të ketë një gjendje agjitacioni sepse humori juaj është mjaft alternativ, është e gabuar të mendoni për të kaluarën ose të jeni në gjendje të ndryshoni njerëzit. Ndonjëherë ju bie pre e mendimeve të dyta dhe keni nevojë për siguri dhe rehati.

Akrepi

Jeta familjare gjithmonë i nënshtrohet ulje-ngritjeve dhe madje në vendin e punës duhet një ekuilibër i mirë për të shmangur sulmin ndaj dikujt. Mos merrni vendime të nxituar, rikuperoni energjinë, dita është mjaft kaotike dhe sonte përpiquni të relaksoheni!

Shigjetari

Ju jeni në plan të parë, dikush përpiqet të marrë kredinë tuaj, por ai nuk do të ketë sukses. Një propozim joshës ka të bëjë me dashurinë, pasionet në telefon, për njerëzit e njohur edhe në rrjetet sociale.

Bricjapi

Divergjencat sot, në shtëpi do t'ju duhet ndihma juaj. Ju nuk do të ndiheni në gjendje perfekte. Problemi është se, si zakonisht, gjithçka bie mbi supet tuaja.

Ujori

Ata që punojnë si punonjës nuk duhet të shqetësohen shumë. Provimet e preferuara, dashuria është përsëri protagonist në zemër.

Peshqit

Pas orëve të lodhjes dhe tensionit, hapet një çarje e këndshme; megjithatë, kjo nuk është ende dita e duhur për ta tepruar. A është mendja juaj e pushtuar nga ëndrra e dashurisë që një person ka ngjallur brenda jush apo duhet të harroni? Ju duhet të rivendosni trupin tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento