mercoledì 8 aprile 2020

Horoskopi i se e mërkurë 8 prill 2020

Horoskopi i se 08/04/2020

Dashi

Ju akuzoni lodhjen, por nuk keni pse ta hidhni në dashuri me familjen. Sot kujdesuni për gjendjen tuaj fizike: bëjeni zakon.

Demi

Tani duhet të përgatisni veten për një angazhim ose projekt të shkëlqyeshëm që do të fillojë në muajt e ardhshëm, biznes më të mirë, punë, karrierë. Ju gjithashtu mund të vendosni të hedhni në peshqir nëse kjo ju pëlqen, por shpresoj që jo. Situatë e mirë për ata që kërkojnë pëlqime, lehtësira ...

Binjaket

Dite që fillon në një mënyrë më të mirë, shumë kërkojnë referenca sentimentale, madje edhe të reja. Progres në fushën praktike, zgjidhjet në jetën shtëpiake; kushtojini vëmendje vetëm çështjeve juridike ose ekonomike.

Gaforrja

Në veprimtari ndryshon vetëm nëse është e nevojshme; zgjidhje brenda disa javësh. Nëse për disa kohë i keni vendosur vetes qëllimin për të arritur një rezultat mund të keni disa konfirmime të shkëlqyera, kurrë mos hiqni dorë. Dëshira kthehet edhe në dashuri.

Luani

Dita në anën tuaj; keni shumë energji dhe shumë ide të mira. Mundohuni të rivlerësoni tregimet interesante dhe njerëzit sot.

Virgjeresha

Do të ketë kombinime më të mira, por sot do të duhet të shpikni ndonjë justifikim për të dalë nga telashet. Përballë kaq shumë përpjekjesh, të ardhurat janë të pakta.

Peshorja

Të kesh një ditë të mirë nuk do të thotë të marrësh çmime, por që ne mund të bëjmë gjëra të rëndësishme. Mos mendoni për të kaluarën, ata që kanë provuar një ndarje do të jenë të gatshëm të fillojnë përsëri!

Akrepi

Kjo periudhë është shumë e rëndësishme për të pohuar ju, shumë dëgjojnë propozimet tuaja, shumë dëgjojnë mendimet tuaja. Në dashuri keni më shumë shanse për sukses: gjithçka varet nga ju!

Shigjetari

Vëmendje në lidhjet që kanë njohur probleme të mëdha në të kaluarën, sot jeni pak intolerantë, jeni gati të vini në dyshim gjithçka. Marrëdhëniet familjare janë ende subjekt i tensioneve të vogla.

Bricjapi

Nuk është një situatë e vështirë, por është e qartë se për disa muaj keni kaluar teste të vazhdueshme personale, familjare dhe fizike. Nëse i keni vendosur vetes qëllimin për të arritur një rezultat pune, së shpejti do të jeni në gjendje ta arrini qëllimin.

Ujori

Jeta familjare sjell shumë përpjekje. Mundohuni të shmangni përplasjet me njerëzit përreth jush, megjithatë për punë dhe çështje praktike këto janë ditë shumë të rëndësishme.

Peshqit

Zgjidhja për disa probleme është vetëm rreth e përqark. Sot ju merren mendimet, tensionet, vëmendja ndaj provokimeve.

Nessun commento:

Posta un commento