martedì 7 aprile 2020

Horoskopi i se e martë 7 prill 2020

Horoskopi i se 07/04/2020

Dashi

Sot ju bëni vetëm gjërat thelbësore të zhveshura, jeni veçanërisht nervoz, edhe nëse një zgjidhje e vogël është e dukshme sot. Unë ende nuk e përjashtoj një mbrapa dhe me radhë nëse keni të bëni me shenja të tilla si Virgjëresha ose Ujori.

Demi

Tani duhet të përgatisni veten për një angazhim ose projekt të shkëlqyeshëm që do të fillojë në muajt e ardhshëm, biznes më të mirë, punë, karrierë. Ju gjithashtu mund të vendosni të hedhni në peshqir nëse kjo ju pëlqen, por shpresoj që jo. Situatë e mirë për ata që kërkojnë pëlqime, lehtësira ...

Binjaket

Periudha e rëndësishme, me përfitim për të gjithë ata që do të fillojnë një projekt të ri, edhe nëse në mesin e shumë paqartësive: konfirmimet do të vijnë. Sonte mos filloni me fjalime polemike, ju dukeni të hidhur për një çështje familjare ose stafi.

Gaforrja

Tani po u jepni më shumë peshë ndjenjave, doni të keni më shumë njerëz përreth që ju duan. Shumë keq shpenzimet, merrni kohë për veten tuaj.

Luani

Një mik ju ndihmon me informacion të dobishëm për të kapërcyer pasiguritë në punë. Do të duhet të harxhoni shumë energji për të marrë maksimumin dhe kjo gjithashtu në dashuri.

Virgjeresha

Disa mënyra të të menduarit dhe të vepruarit të së kaluarës, i njëjti qëndrim ndaj dashurisë, tani po ndryshojnë. Tensionet me Bricjapin dhe Dashi.

Peshorja

Fitnesi fizik paksa në rënie. Kini kujdes që të mos jeni shumë mbrojtës ndaj atyre që nuk ju përgjigjen zemrën tuaj me një përkushtim të barabartë!

Akrepi

Akrepi është padyshim ndër shenjat që mund të bëjnë më shumë. Disa tensione në marrëdhëniet me njerëzit e afërt.

Shigjetari

Në këtë ditë ju mund të ngrini zërin tuaj ose të vendosni dikë në rresht. Shtë e mundur që disa mashtrime të vogla konstruktive do të vijnë në veshin tuaj. Në dashuri, edhe marrëdhëniet më të mira preken nga një intolerancë e caktuar.

Bricjapi

Sonte përpiquni të shmangni stresin dhe nervozizmin. Ju jeni një person që kujdeseni shumë për të tjerët, por që ndonjëherë e ekzagjeron në vlerësime dhe kjo është kundërproduktive për ju!

Ujori

Jeta familjare gjithmonë i nënshtrohet ulje-ngritjeve. Ka të ngjarë që ju keni bërë shumë gjatë ditëve të fundit dhe keni nevojë për një pushim, shpërqendrime për të shmangur.

Peshqit

Vazhdoni me nevojat tuaja më të rëndësishme dhe do të hapet një periudhë zgjimi i madh. Nëse historia juaj e dashurisë ka përjetuar momente shqetësimi në të kaluarën, përpiquni të mbani veten të qetë!

Nessun commento:

Posta un commento