mercoledì 29 aprile 2020

Horoskopi i se e mërkurë 29 prill 2020

Horoskopi i se 29/04/2020

Dashi

Kjo është një kohë e mirë për të kërkuar perspektivat e reja të punës nëse dëshironi. Në dashuri do të ndjeheni më të shtrirë.

Demi

Kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime, edhe për dështuar të paprituren, por jo gjithmonë kështu ndodh. Dashuria zë fazën qendrore, përgatituni për shërim.

Binjaket

Ndjenjat duken të lyera, ka shumë diskutime në familje. Mos u shqetësoni dhe mos ngjiteni në token që është më e mire për ju.

Gaforrja

Eshtë një ndryshim i rëndësishëm natyrisht ajo që po kryeni në jetën tuaj. Shmangni të flisni shumë për projektet tuaja sepse dikush mund tju ketë zili.

Luani

Këto janë ditë aktive, ju po hidhni një të kaluar që nuk ju intereson më. Më në fund, mund të gjeni edhe pak pakujdesi dhe gëzim.

Virgjeresha

Njerëzit përreth jush do të jenë pak a shumë të sjellshëm, në punë do keni më shumë kredi. Kini kujdes që të mos rrini kot me njerëz të çuditshëm ose të pavendosur sepse tani keni nevojë për siguri.

Peshorja

Eshtë një ditë e lodhshme, duhet të përpiqeni të lini hapësirë për argëtim; kontrolloni pronat dhe në përgjithësi të gjitha shpenzimet e periudhës. Marrëdhëniet mund të rindizen ose rilindin, kjo është arsyeja pse ju duhet të jeni më te vendosur e konkret.

Akrepi

Kujdes edhe për shpërqendrimet. Dashuria është në një udhëkryq dhe nuk dini se çfarë të bëni: ndiqni instinktin e zemrës tuaj.

Shigjetari

Ata që punojnë vetë do të kontaktojnë anëtarë ose bashkëpunëtorë të rinj, marrëveshje për tu verifikuar. Në dashuri mos dëmtoni ndjeshmërinë e personit që ju pëlqen.

Bricjapi

Ka shumë lodhje, nervozizëm. Rritni ngarkesën tuaj të pozitivitetit.

Ujori

Periudha e dobishme për lajmet. Për dashuri në këtë moment jeni plot energji dhe mund të zgjidhni problemet e vjetra.

Peshqit

E ardhmja ju jep shpresë të lartë. Një ditë e mbushur me gjëra për të bërë është e mundur.

Nessun commento:

Posta un commento