martedì 28 aprile 2020

Horoskopi i se e martë 28 prill 2020

Horoskopi i se 28/04/2020

Dashi

Një periudhë mjaft e lodhshme, ju ndoshta jeni duke pritur për një ndryshim, por kjo ende nuk ka mbërritur. Bëni gjërat më të rëndësishme në mëngjes. Dashuria: hiqni ata që ju bëjnë të vuani. Mos u lodh!

Demi

Ju nuk po kaloni një ditë të lehtë, edhe në dashuri ndonjëherë ju duket sikur jeni vetëm, edhe nëse keni jetuar së bashku për vite. Mbrëmje qesharake ...

Binjaket

Atmosferë e qetë në mëngjes. Ju ankoheni se jeni irrituar me gjithçka, jeni shumë rebel ose të hutuar për veprimet tuaja, por sot do të jetë më mirë.

Gaforrja

Në një pamje të përgjithshme jeni shumë të hutuar, të ngadalësuar, kjo ditë ofron zgjidhje më të mira; me Leo dhe Virgjëresha mund të përfundoni një marrëveshje të mirë. Mund të ketë lajme të mira që mund të lidhen me dashurinë. Lodhje në mbrëmje.

Luani

Projektet me kohë të konfirmuar do të rikonfirmohen, mos u thuaj jo eksperimenteve . Për çifte të qëndrueshëm është e nevojshme të kuptoni nëse ka pasur harresa dhe, padyshim, të korrigjohen sa më shpejt!

Virgjeresha

Pasi tensioni ka mbaruar, pakënaqësia kaloi, tani duket se lehtësohet dhe ju jeni më të lumtur me atë që jeni duke bërë. Lodhja e bën veten të ndjehet ...

Peshorja

Ju mund të shpenzoni pare, dhe kjo nuk është një mënyrë e mirë për të administruar. Për çështjen që keni, prisni nesër dhe ajo do të zgjidhet vetë.

Akrepi

Dikush tashmë është përballur me një provë, vendimet e fundit kanë ndryshuar jetën tuaj, tani ju duhet të përshtateni me një gjendje të re, sot është shumë më mirë. Kjo ditë nuk shkëlqen, por nuk është e vështirë të përballesh, thjesht duhet të pastrosh të kaluarën ...

Shigjetari

Ju keni letra të shkëlqyera për të luajtur, ju duhet të shikoni përpara, sepse veprat e reja janë eksperimentale, por nuk duhet të braktisen. Ju gjithashtu mund të merrni një kthim të vogël ose zgjidhje për shkaqe ose tregti.

Bricjapi

Thjesht duhet të kuptoni se çfarë doni të rindërtoni. Nga pikëpamja ekonomike ka pasur shumë dalje dhe ju duhet të shërohemi.

Ujori

Ju dëshironi të filloni përsëri, ju jeni një person i ri, keni një aftësi të shkëlqyeshme për të kuptuar se ku është fati. Ka nga ata që e kanë tradhtuar dhe tani pendohen për të, ose, në çdo rast, zvogëlojnë gjithçka. Puna gjithmonë në plan të parë!

Peshqit

Një krizë që mund të theksohet në këtë ditë, veçanërisht nëse punoni me një partner, një bashkëpunëtor. Në dashuri po merreni me ata që nuk ju tregojnë gjënë e duhur.

Nessun commento:

Posta un commento