lunedì 6 aprile 2020

Horoskopi i se e hënë 6 prill 2020

Horoskopi i se 06/04/2020

Dashi

Horoskop i rëndësishëm për t'ju rikthyer në rrugën e duhur. Dashuria mund të forcohet; varet nga ajo që dëshironi, mendoni!

Demi

Dikush ka tradhtuar besimin tuaj në dashuri gjatë tre muajve të fundit. Tensionet me Shigjetarin, madje edhe një Kancer mund t’ju zgjasin nervat, ju e dini se si ta bëni.

Binjaket

Lajmet e muajve të fundit kanë sjellë një ndryshim në ekzistencën tuaj. Dëshira fizike.

Gaforrja

Sot ka një situatë të lodhjes së butë. Nëse i thuani jo një personi në dashuri, ki kujdes sepse mund të mendoni përsëri shpejt ...

Luani

Ditë e shkëlqyeshme për t’u shfrytëzuar. Inovacionet janë të favorizuara, madje edhe fiziku po rekuperohet.

Virgjeresha

Mundohuni të jeni optimist, kohë për buxhet por edhe për nisma të mira, kërkoni një mik për ndihmë nëse ka diçka që nuk është e mirë për ju, ju mund të merrni mbrojtjen e duhur, rezultatet që dëshironi.

Peshorja

Lodhja që po vjen. Nga pikëpamja emocionale, një ditë e ashpër por në një sens pozitiv.

Akrepi

Së shpejti një lajm i mirë dhe kjo është një ditë e qetësisë së përtërirë. Dita dinamike, ndjenjat zgjohen gjithashtu nëse dëshironi.

Shigjetari

Nëse zemra juaj tashmë është e zënë, është e sigurt që kjo periudhë thekson pozitivisht ndjenjat tuaja. Tani ju doni më shumë vëmendje, përpiquni të mos prishni gjithçka me një deklaratë polemike.

Bricjapi

Rregulloni letrat dhe çështjet ligjore. Në dashuri, nuk lejoni përjashtime dhe kërkoni përgjigje të menjëhershme.

Ujori

Sot kushtojini vëmendje, sidomos shpenzimeve. Preferoni dashuritë tuaja, pasionin e madh. Mos u nervozoni me një Peshore që luan për të bërë pështymje të vogla ose për të tensionuar nervat tuaja.

Peshqit

Kjo është një periudhë zgjedhjesh, ajo përfshin disa vendime drastike, programe të reja të mundshme, ide për një kompani ose bashkëpunim që të hapet me anëtarët e familjes ose partnerët. Disponueshmëria juaj nuk është e jashtëzakonshme dhe për këtë arsye do të ishte e përshtatshme të shmangni konfrontimet direkte me njerëzit që mund t'ju shqetësojnë.

Nessun commento:

Posta un commento