lunedì 20 aprile 2020

Horoskopi i se e hënë 20 prill 2020

Horoskopi i se 20/04/2020

Dashi

Ka kaq shumë gjëra për të sqaruar në lidhje me paratë e pronën. Eshtë e mundur që do të vijë një mesazh i veçantë!

Demi

Një situatë që kërkon maturi, vetëm një fjalë e shumët dhe sot ju mund ta gjeni veten duke diskutoni edhe nëse nuk dëshironi. Mos u mbështetni shumë në ndihmën e perëndeshës së verbër.

Binjaket

Potenciali juaj fizik është dyfishuar, por nëse kjo periudhë ndihmon në punë dhe çështje praktike, duket se dashuria eshtë ne lodhje ose ka më shumë probleme.

Gaforrja

Mundohuni të shmangni konfliktet, dikush mund të jetë kundër jush ose mbase jeni ju që ndiheni pak të zgjuar. Po vjen një mundësi për të pohuar veten.

Luani

Shpenzime të tepërta, mosmarrëveshje të mundshme në shtëpi. Ndiheni më të fortë dhe gjithashtu mund të ndërmerrni disa nisma të këndshme.

Virgjeresha

Eshtë një moment fuqie, pavarësisht përpjekjeve të mëdha të vendosura nga fati. Në dashuri, vëmendje në marrëdhëniet me Binjakët dhe Peshoren, një ditë me rezultate të mira.

Peshorja

Të jetosh një periudhë të vështirë nuk është treguese e një krize, por, një zgjim, të një situate që ekziston. Në dashuri ju duhet të falni veten për disa mungesa: jepni vetes, varet nga ju!

Akrepi

Në punë ka kthesa të papritura. Me një person të Ujorit ose Kancerit ju mund të bëni plane të rëndësishme në të ardhmen.

Shigjetari

Ju jeni plot energji, është dita e duhur për të bërë fjalime pa akte. Ka diskutime rreth një ndryshimi në punë, ju nuk duhet të keni frikë prej saj.

Bricjapi

Tani mund të punoni për propozimet, për zgjidhjet që sigurisht do të vijnë në këto ditë. Ndryshimi i ekipit ose i qëndrueshëm për dikë; në dashuri ju jeni më të ftohtë sepse koka juaj është diku tjetër.

Ujori

Eshtë e mundur që të keni pak trishtim ndaj një kolegu që nuk ka qenë shumë i mire për ju. Do të keni mundësi të arrini në fund të marrëdhënieve emocionale dhe në dashuri, mos vendosni kufij në dëshirën tuaj për dashuri.

Peshqit

Dita është në përgjithësi pozitive dhe aktive, duket se ka ardhur koha për tu përfshirë dhe për tu rikuperuar, forca nuk mungon!

Nessun commento:

Posta un commento