martedì 21 aprile 2020

Horoskopi i se e martë 21 prill 2020

Horoskopi i se 21/04/2020

Dashi

Mëngjesi është pak i mërzitur, i lodhur, nëse ka pasur një diskutim të ngjarë që ju nuk e keni metabolizuar atë që ndodhi. Në dashuri ka pasur një ndryshim.

Demi

Gjysma e ditës rezulton më e hutuar, e mbuluar nga shumë mendime; nëse keni mbyllur një histori mos i tërhiqni hapat tuaj, duhet të shikoni më tej. Shtë e nevojshme të rikuperoni energji.

Binjaket

Detyrat, kënaqësitë nëse punoni në mënyrë të pavarur ose në komision. Nëse nuk keni dikë që ta doni, mos u përfshini në histori "të disponueshme".

Gaforrja

Ju do të duhet të përjetoni disa emocione. Këto ditë, megjithatë, ju mund të fitoni një sfidë personale!

Luani

Sot rekomandoj të bëni vetëm atë që është rreptësisht e nevojshme. Ndiqni dhe arrini një ideal. Ju duhet të përpiqeni të mendoni pak më pak për formën, pak më shumë për substancën.

Virgjeresha

Ditët në vijim janë të rëndësishme për disa, mbase më të mirat e kësaj periudhe. Nëse ka pasur përleshje ka një shans për të fituar një sfidë ...

Peshorja

Mëngjes i hutuar, jo të gjithë kanë qenë të sinqertë dhe, mbi të gjitha, gati për t'ju ndihmuar kohët e fundit. Sot do të jeni në gjendje të sqaroni idetë tuaja.

Akrepi

Do gjë që ju mund të bëni në këtë periudhë do tju japë perspektivë të jashtëzakonshme. Eshtë e mundur të imponohet!

Shigjetari

Njohuri të vlefshme, ju ktheheni në skenë, duhet të mbroheni kundër një akuze, dikush brenda ditëve të ardhshme do të konsultohet me një ekspert. Ceshtjet ligjore që duhet të zgjidhen.

Bricjapi

Kush e di nëse një ish nuk shfaqet, por nuk ju pëlqejnë supat e nxehta. Mundësi të vogla për tu shfrytëzuar gjatë fluturimit.

Ujori

Një ngrirje pune ose ndryshimi solli vështirësi. Sigurisht, shumë më tepër nga sa mendoni se varet nga vullneti i mirë!

Peshqit

Eshtë e mundshme që këto ditë do të duhet të rishikoni një marrëveshje, edhe në dashuri ju ndjeni një ftohtësi të vogël ose nevoja për të bërë të qarta disa ndërprerë. Mbaj mend që nëse do të kishte një ndarje, tani duhet të gjeni një rrugëdalje.

Nessun commento:

Posta un commento