domenica 19 aprile 2020

Horoskopi i se e diel 19 prill 2020

Horoskopi i se 19/04/2020

Dashi

Ju po dilni nga një fazë e rindërtimit të plotë të jetës tuaj. Këto janë ditë reflektimi dhe jo veprimi.

Demi

Lajm i mirë që vjen: planifikoni një plan për të përfituar sa më shumë nga kjo. Sqarimet inkurajohen.

Binjaket

Dita e trazimit. Tensionet në dashuri vetëm sepse, ndonjëherë, ju kërkoni të pamundurën: ju jeni më të tërhequr nga ata që ju thonë jo.

Gaforrja

Do të keni mundësi të zgjidhni çështje komplekse. Dashuria ne lodhje ose në çdo rast ka një situatë që duhet të sqarohet sa më shpejt!

Luani

Unë ju bëj thirrje të flisni me kujdes nëse përballeni me një ish, të afërm ose një anëtar të familjes i cili nuk është plotësisht në anën tuaj. Marrëdhënia me personin që e doni është më e butë, sot gjeni qetësi.

Virgjeresha

Kjo ditë vë ne prove durimin tuaj, një vonesë, pak më shumë komplikacion. Diskutime në shtëpi ose në biznes.

Peshorja

Jam i bindur që shumë do, brenda disa javësh, të përfitojnë nga një burim i shkëlqyeshëm. Fitnesi përmirësohet, qetësi e brendshme.

Akrepi

Nëse ka pasur diskutime ose probleme, sot është më mirë të rrëshqitni gjërat, për të cilat nuk jeni drejtuar. Ju jeni më të qetë në dashuri.

Shigjetari

Adresoni problemet në fillim të ditës. Në mbrëmje për të mbajtur nën kontroll, disa vonesa në përgjigje.

Bricjapi

Herët e fundit duken të paqarta, nervoze. Ju keni kapërcyer gjithashtu shumë probleme shëndetësore dhe kjo ju lejon të arrini shumë më tepër edhe në aktivitetin praktik.

Ujori

Eshtë dashuria që jep disa dyshime, ju mund të keni marrë konfirmime nga kërkesat tuaja, por nuk jeni i bindur që ata erdhën vetvetiu. Këtu nuk diskutohet aq shumë aftësia personale,dëshirën për të bërë, si vullnetin për të investuar në të ardhmen, që është gjëja më e rëndësishme!

Peshqit

Shansi të humbni durimin tuaj për një arsye të parëndësishme. Garancitë më të mira mund të vijnë pikërisht nga ndjenjat që sot kthehen duke qenë më lehtë të menaxhueshme.

Nessun commento:

Posta un commento