mercoledì 1 aprile 2020

Horoskopi i se e mërkurë 1 prill 2020

Horoskopi i se 01/04/2020

Dashi

Bëni një plan të qartë veprimi për të zgjidhur një problem biznesi ose ekonomik. Nëse dikush duhet të ju jap diçka, pyesni dhe insistoni ...

Demi

Ju duhet të rimarrni formën fizike. Keni pasur diskutime të mëdha dhe gjithashtu keni përjetuar një moment delikat.

Binjaket

Dëshironi të bëni shumë gjëra dhe të përfundoni gjithçka shpejt, nuk e ndihmojnë trupin tuaj të gjejë qetësi, sot, megjithatë, nuk ka mungesë energjie. Në familje, nëse dikush varet shumë nga buzët tuaja ose nuk merret nga tani e tutje, ata do të duhet të merren më vete. Ju jeni të lodhur për të zgjidhur problemet e njerëzve të tjerë.

Gaforrja

Projektet e reja janë të rëndësishme, puna do të ofrojë diçka më shumë, por në dashuri ju duhet të pastroni disa situata anomale. Mundohuni të kurseni para!

Luani

Do të merreni me njerëz që disi po përfitojnë nga vullneti juaj i mirë, ju duhet të rikuperoni para, t'i kushtoni vëmendje shpenzimeve. Mos fashë kokën përpara se të biesh, jo gjithçka humbet në dashuri. Stresi për të mbajtur nën kontroll, do t'ju duheshin më shumë emocione.

Virgjeresha

Ditë interesante por disa vendime do të kundërshtohen nga njerëz që nuk janë në anën tuaj, pak vëmendje në trajtimin e shenjës së Peshorjes, një Ujori do t'ju ndihmojë.

Peshorja

Ditë shumë interesante dhe shumë e vlefshme. Nëse një person është larguar, shkoni përpara.

Akrepi

Këtu është një ditë e shkëlqyeshme për të sqaruar në dashuri dhe për të shijuar një relaks. Do të keni avantazhe për shumë arsye ...

Shigjetari

Ju jeni të zënë dhe të shqetësuar për paratë që nuk vijnë: kujdes në shpenzime. Këshilla është që të heqësh gjërat mbi ty, je shumë e irrituar.

Bricjapi

Një zgjedhje pune mund të çojë në një mbyllje ose zhgënjim në lidhje me marrëdhëniet me një person që mendonit se ishte në anën tuaj.

Ujori

Konfuzion si në shtëpi ashtu edhe në profesion. Favorizoi një ndryshim. Në dashuri jeni të preferuar: dilni përpara nëse ju pëlqen një person.

Peshqit

Për shkak të ngjarjeve të paparashikuara, ju jeni të detyruar të merrni pak kohë, nëse diçka nuk është më mirë, mos hezitoni të mbyllni. Ju jeni kundër dikujt ose kundër vendimeve të atyre që nuk mund të qëndroni më, mos shkoni kundër të gjithëve.

Nessun commento:

Posta un commento