sabato 18 aprile 2020

Horoskopi i se e shtunë 18 prill 2020

Horoskopi i se 18/04/2020

Dashi

Do tju luteni pak. Ditë e mire për dashuri, mos lejoni që mosbesimi të mbizotërojë mbi instinktin!

Demi

Dite me ndikim nëse keni nevojë të kontaktoni një person që ju intereson ose nëse keni nevojë të bëni një telefonatë me dikë. Në këtë moment nuk është e thjeshtë të ruash qetësinë nëse keni dikë në dashuri i cili akoma nuk ju jep atë që dëshironi.

Binjaket

Nëse një dashuri nuk funksionon, mund ta veni në dyshim. Mos mendoni keq sepse është gjëja e fundit për të bërë në këtë periudhë të veçantë, të rëndësishme.

Gaforrja

Një periudhë tensioni për çështje të zemrës dhe familjes, por vetëm sepse është e nevojshme të beni disa llogari të papaguara. Ndonjëherë është kufiri juaj edhe nëse nuk e tregoni.

Luani

Situata në shërim të qartë, por në këtë moment do të dëshironi të delegoni diçka, u lodheni të bëni gjithçka vetëm. Sonte vjen pak lodhje, asgjë që mund të eliminojë gjendjen tuaj pozitive.

Virgjeresha

Shikoni të tjerët përpara se të diskutoni, por besoni në pamjet që do të keni. Më shumë kujdes për trupin.

Peshorja

Shumë gjëra për të bërë. Ju dëshironi të jetoni në ekuilibër gjithmonë dhe në çdo rast jeta herë pas here na shtyn të bëjmë zgjedhje drastike.

Akrepi

Kjo ditë është e rëndësishme, veçanërisht nëse i keni vendosur vetes qëllimin për të ndryshuar diçka në jetën tuaj. Mbrëmje e këndshme për ndjenjat, por mbete një çarje, për çifte që përballen me dyshimin e tradhtisë ...

Shigjetari

Problemet personale ose juridike mund të zgjidhen. Në familje ka një person që ka nevojë për ju ...

Bricjapi

Ju jeni pak të hutuar, por sot mbërrijnë disa lajme të mira ose përfundoni një diskutim në favorin tuaj. Ju mund të riparoni një vështirësi të kaluar.

Ujori

Nëse jeni duke kërkuar qetësi, mund ta gjeni këto ditë. Kjo situatë lejon të zgjidhen keqkuptimet dhe tensionet.

Peshqit

Dita absolutisht për tu shfrytëzuar. Do të jeni më të dashur në dashuri dhe më të qartë në çështjet e punës, një projekt mund të bëhet i rëndësishëm në kohën e duhur.

Nessun commento:

Posta un commento