sabato 28 marzo 2020

Horoskopi i se e shtunë 28 mars 2020

Horoskopi i se 28/03/2020

Dashi

Në këtë moment, dashuritë në çift mund të ngrihen, të humbasin në mjegullën e pakuptimit, do të jetë e mundur të keni një përgjigje të drejtpërdrejtë të veprimeve tuaja.

Demi

Ju kaloni ditë në të cilat bëni shumë gjëra dhe të tjera në të cilat jeni plotësisht apatik, sot nuk ndjeheni sikur të bëni asgjë ose në çdo rast ka vonesa të vogla ose të mëdha, tensione për të kontrolluar. Ka të bëjë me bronkët.

Binjaket

Sot është më mirë të shmangni tronditjen e ujërave. Duajeni në dyshim, por e shihni që diçka nuk është në rregull, kini kujdes. Sot jeni nervoz dhe në ankth sepse ka shumë çrregullim rreth jush.

Gaforrja

Sot duhet të jesh pak i vëmendshëm ndaj kontakteve shtëpiake, për të zgjidhur disa probleme familjare. Ju jeni tërhequr nga njerëz të fortë, por ju nuk mund ta duroni arrogancën e tyre.

Luani

Shtë pak e vështirë të jesh në gjendje të përqendrohesh në situata, të kuptosh atë që nuk funksionon në jetën tënde. Në dashuri ndonjëherë ju duket se nuk jeni kuptuar, përfshirë, pranuar.

Virgjeresha

Shtë e mundur të zgjidhet një problem i lindur në të kaluarën. Ju po kërkoni dashurinë dhe besimin e atyre që doni.

Peshorja

Shpenzime të tepërta, përplasje me fëmijë; risitë në dashuri, mendimet e dyta. Sonte shmangni bërjen e orëve të vogla në TV.

Akrepi

Për arsye të ndryshme sot mund të ndjeheni të lodhur, nervozë. Diskutime me vëllezërit ose të afërmit për çështje të parave.

Shigjetari

Në këtë ditë ju keni forcë të madhe, duhet të pranoni një kompromis të vogël. Ju duhet të jeni të kujdesshëm në dashuri, të lehtë për të argumentuar për arsye të parëndësishme ose ta shpërqendroni veten në mënyrë të panevojshme.

Bricjapi

Nuk është e thjeshtë të marrësh gjithçka që dëshiron. Tani ju keni dëshirën dhe kohën për të bërë gjëra që keni dashur të bëni për ca kohë ...

Ujori

Ju do të zgjidhni problemet personale, por ndonjëherë ju duhet të impononi vullnetin tuaj. Lajmet që nuk janë gjithmonë të lehta për tu menaxhuar, i cili ka hequr dorë nga një dashuri tani për tani është i kufizuar vetëm në vëzhgim ...

Peshqit

Problemet familjare mund të zgjidhen lehtësisht. Në dashuri, prisni përgjigje, marrëdhëniet me shenjën e Demi mund të jenë më konfliktuale.

Nessun commento:

Posta un commento