venerdì 27 marzo 2020

Horoskopi i se e premte 27 mars 2020

Horoskopi i se 27/03/2020

Dashi

Dita e plotë të tensioneve në një nivel emocional. Është e rëndësishme që herë pas here të lëshohem me çdo gjë, edhe në qoftë se ju keni për të qëndruar në shtëpi.

Demi

Kërko zgjidhje në dashuri. Gjysma e dytë e kësaj dite do të shkoni ngadalë duke u përmirësuar, duke shmangur komplikime.

Binjaket

Nuk është e lehtë për të menaxhuar marrëdhëniet tuaja me të tjerët, dikush thotë se, në fund të fundit, ju jeni më shumë argumentues apo të zymtë. Në duke folur me të tjerët, ju duhet të jenë të kujdesshëm ndaj provokimeve.

Gaforrja

Shumë kundërshtime planetare dhe ju ndjeheni ju kundër botës. A pak 'lodhur në mbrëmje që nuk duhet të bjerë në raport.

Luani

Nga maksimum në këtë periudhë, ajo mund të tashmë janë arritur nga një lajm i mirë. Dashuria bëhet protagonist brenda katër mureve.

Virgjeresha

Një gatishmëri të caktuar në dashuri duhet të jetë i menjëhershëm, periudha lë shumë shpresa. Pasdite është në anën tuaj. E-mail apo whatsapp rëndësishme që vijnë.

Peshorja

Ka shumë sulme nga jashtë dhe nuk mund të jepet ndryshe se Urani është në opozitë, por ajo që është interesante është se ju mund të kapërcyer ndonjë siklet. Gjej të një marrëveshje, pasioni duhet të ekspozojë veten e tij, madje edhe mund të marrë përsëri një dashuri të së kaluarës. Zemra është e ndarë në mes të emocioneve të ndryshme, e re në qoftë se ju dëshironi.

Akrepi

A nuk merrni tronditur nga frika e bërë gabime, nga tepruar juaj vetë-kritika që shpesh ngadalëson deklaratën tuaj.

Shigjetari

Një qëndrim krenar është e kuptueshme, por kjo mund të bëjë që ju duket si një person i paarsyeshëm, ai tani është duke u përpjekur të jetë diplomatike në të gjitha marrëdhëniet. Komplikimet mund të tejkalohen lehtë në një ditë në kompleksin interesante.

Bricjapi

Tani përsëri buzëqeshjen dhe ju ndiheni më të sigurt dhe tërheqës. Ju kishte për të pranuar një kufizim, por kjo është më e mirë.

Ujori

Veprojmë me besim. Dashuria merr më të mirë. A nuk jep për të provokimeve të një luan.

Peshqit

Të dy në punë dhe në dashuri ju mund të bëni zgjedhje të suksesshme. Charm dhe energji më shumë.

Nessun commento:

Posta un commento