domenica 29 marzo 2020

Horoskopi i se e diel 29 mars 2020

Horoskopi i se 29/03/2020

Dashi

Nëse kohët e fundit ka pasur një rrëshqitje, diçka që ka rrezikuar qetësinë tuaj të dashur, tani duhet të ndaloni dhe reflektoni. Shmangni konfrontimet direkte, veçanërisht nëse jetoni me një person të lindur nën shenjën e Kancerit ose Virgjëreshës.

Demi

Midis sot dhe nesër do të merrni një lajm të mirë dhe do të keni mundësi dhe mundësi. Në dashuri mund të rikuperoni një vullnet të shkëlqyeshëm. Ju mund të ndreqni një lot!

Binjaket

Lajmet kanë të bëjnë me çdo ndryshim. Dashuria jo shumë aktive gjithashtu sepse dikush duket se nuk i kupton nevojat tuaja.

Gaforrja

Kjo ditë lindi me pak bezdi, pak a shumë si në orët e fundit duhet të përpiqeni të mos lodheni. Të marrin masa! Sot jeni shumë të përqendruar dhe optimistë. Nëse ka personin e duhur nga ana juaj, mos hezitoni të deklaroni dashurinë tuaj.

Luani

Po merrni rezultate të mira. Ditë e hutuar por interesante.

Virgjeresha

Dita kur ujërat janë të qetë. Dikush po pret përgjigjen tuaj ... do të jetë dashuri?

Peshorja

Ju nuk ndiheni në gjendje perfekte, ju mungon energjia dhe në dashuri është e mundur një vonesë, humori juaj nuk është më i miri. Shpenzimet në rritje: Kërkoni një mënyrë për të balancuar të ardhurat tuaja.

Akrepi

Jam i lumtur që kam mundësi të komunikoj se do të jetë një ditë e qartë. Decisiondo vendim do të duhet të merret në konsideratë plotësisht. Në dashuri është e vështirë të kthehesh mbrapa dhe veçanërisht nëse ke mbyllur një histori kohët e fundit.

Shigjetari

Për ca kohë natën në vend që të flini, keni menduar për gjithçka që ju nevojitet për të organizuar ditën tjetër. Ju nuk dini kush të zgjidhni dhe mbi të gjitha kujt mund t'i besoni.

Bricjapi

Nëse ka pasur një ndarje kohët e fundit, nuk është e nevojshme të tërhiqni hapat tuaj. Do të ndiheni të lodhur dhe dëshironi të largoheni vetë.

Ujori

Pasioni brenda çiftit tani është i rëndësishëm. Ky zhytje në thellësinë e mendimeve tuaja është një mundësi unike për t'i treguar vetes dhe të tjerëve cilësitë e fshehura.

Peshqit

Situata kundërshtuese Unë sigurisht që nuk jam në një mendje me natyrën tuaj afektive e cila gjithmonë kërkon konfirmim të vazhdueshëm. Kjo ditë nuk lejon shumë.

Nessun commento:

Posta un commento