martedì 31 marzo 2020

Horoskopi i se e martë 31 mars 2020

Horoskopi i se 31/03/2020

Dashi

Në punë, kushtojini vëmendje Demi dhe Shigjetari, do t'ju duhet të mbani qëndrime diplomatike. Kaloni nëpër një fazë të rimëkëmbjes emocionale dhe personale, do të shihni që do të përmirësohet.

Demi

Nëse keni qenë në një lidhje për një kohë të gjatë dhe ka ndjenjën e duhur, planifikoni momente të veçanta në shtëpi. Duhet të bëhen plane afatgjata.

Binjaket

Vonesa ose komplikime të mundshme. Shërimi së shpejti, edhe nëse keni ndërmend të sqaroni zemrën tuaj, kthehuni përsëri në flakë.

Gaforrja

Ju keni mundësinë për të rritur të ardhurat tuaja me punë paralele në internet. Nuk do të ketë siklet për të bërë një zgjedhje, disa pavendosmëri mbeten të dashuruara ose nuk keni më besim tek dikush.

Luani

Nëse keni nevojë të mbyllni ndonjë marrëveshje financiare, është një ditë e vlefshme. Shtë e rëndësishme në këtë periudhë të rivlerësoni një dashuri, keni nevojë për të.

Virgjeresha

Ka një lajm të mirë. Periudha konstruktive për ata që duhet të bëjnë teste për të ardhmen.

Peshorja

Konsideroni me kujdes se çfarë dhe cilat njerëz janë të rëndësishëm për ju. Kini kujdes të mos flisni shumë sonte, mund të drejtoheni kundër dikujt ...

Akrepi

Më pëlqen që ky qiell të rikuperojë një dashuri, ju po filloni një rrugë të re të jetës dhe ju duhet të "aklimatizoni". Ka të ngjarë që ju duhet të luftoni kundër një rënie fizike.

Shigjetari

Ditë interesante; projekte të vogla ose të mëdha mund të lindin ose rilindin në këtë fazë të veçantë të jetës tuaj. Vëmendje në dashuri për të kaluarën, një Shigjetar i vërtetë nuk duhet të tërheqë kurrë hapat e tij.

Bricjapi

Dite interesante per dashuri. Ekziston një përmirësim në lidhje me trupin dhe ju mund të rifilloni një punë që e kishit braktisur ...

Ujori

Thingdo gjë që përfaqëson një ngarkesë për ju, një ngarkesë, do të shkurtohet gjatë javëve të ardhshme. Shmangni zgjedhjet e rastit të dashurisë, tani keni nevojë për siguri, gjithmonë për të rregulluar disa çështje financiare.

Peshqit

Në dashuri nuk ju duket e kënaqur ose ka një distancë për të mbushur. Në punë do të përfitoni nga intuita juaj. Përmirësoni shëndetin gjatë mbrëmjes.

Nessun commento:

Posta un commento