lunedì 30 marzo 2020

Horoskopi i se e hënë 30 mars 2020

Horoskopi i se 30/03/2020

Dashi

Ditët e rritjes pozitive. Duket se, këto ditë, nëse mund të punosh, je shumë më i përfshirë në aktivitet sesa në dashuri ...

Demi

Ju nuk doni të buzëqeshni domosdoshmërisht, ose të luani lojën e formaliteteve, në dashuri jeni shumë të vendosur. Megjithatë, përkundër gjithë këtyre vështirësive, juaji mbetet një nga shenjat më premtuese, energjia nuk mungon.

Binjaket

Ne nuk mund të flasim për një periudhë nxituese për ndjenjat dhe kështu që kjo ditë lë diçka për të dëshiruar. Ju jeni më të hutuar se zakonisht.

Gaforrja

Nëse ka diçka të gabuar me dashurinë, kujdes, sepse një moment konflikti i fortë mund të lindë midis sot dhe nesër. Më mirë të shtyni deri nesër situatat që mund të bëhen komprometuese ...

Luani

Deri tani mund të harroni vërtet një të kaluar të stuhishme që ju bëri të vuani kaq shumë. Periudha është e bukur sepse ndihmon për të fituar, por çdo sfidë përfshin stres të madh psikofizik!

Virgjeresha

Më mirë të rrihet hekuri derisa të nxehet. Nga pikëpamja psikofizike do të vuani nga një nervozizëm latent, nuk është faji juaj, dikush ju provokon!

Peshorja

Teprica e dembelizmit nuk mund të shpjegohet me lodhjen e akumuluar, është vetëm një justifikim për të mos u përfshirë. Në dashuri ka nevojë për më shumë bashkëpunim ...

Akrepi

Që prej ditës së djeshme, jeni ndier mjaft i lodhur dhe nervoz. Përpjekjet fizike për të shmangur, në këtë periudhë jeni nervoz sepse dëshironi më shumë vëmendje dhe një punë më të mirë.

Shigjetari

Jo të gjithë, por shumë prej tyre janë zhvendosur në shtëpi vitet e fundit apo edhe stilin e punës. Në dashuri, ekziston rreziku të bëheni shumë kritikë ...

Bricjapi

Në dashuri, nuk duhet të tërhiqet fort fort, veçanërisht nëse ekzistojnë situata jo të duhura. Kjo ditë është e çuditshme, duket se shumë komplikime të mbetura të forta në të kaluarën, papritmas mund të kthehen në jetën tuaj, por ju ftoj të mos diskutoni.

Ujori

Mos u lodh shumë në këtë ditë, një siklet i vogël fizik që kalon, një shenjë që duhet të ndalesh për një moment. Ju po kërkoni dashurinë për jetën por atëherë nuk doni lidhje fikse ose shumë detyruese, gjeni një bazë të mesme.

Peshqit

Mundohuni të planifikoni biznesin tuaj për të mos humbur duart tuaja. Në dashuri do të jeni të lirë të veproni dhe të rikuperoni një marrëdhënie.

Nessun commento:

Posta un commento