lunedì 24 giugno 2024

Horoskopi i se e hënë 24 Qershor 2024

Horoskopi i se 24/06/2024

Dashi

Informacion i mirë, mund të merrni një detyrë interesante. Takime të reja të mundshme për ata që janë vetëm. Në dashuri, një shkelje mund tju intrigojë, por kini kujdes nëse ka një histori që vazhdon prej disa kohësh.

Demi

Ditë e nënshtruar, nuk mund të zhbllokoni projektet e mëdha që keni në mendje. Duhet të takoni me një konkurrencë nga e kaluara, dashuri e pavendosur.

Binjaket

Në këtë mbrëmje do të jetë e mundur të rikuperoni disa emocione. Një takim kalon por në përgjithësi dita eshtë e mirë edhe sepse ju lejon të hiqni qafe disa gjëra të së shkuarës. Ndryshimi i rolit së shpejti.

Gaforrja

Mundohuni të harroni atë që ka ndodhur në muajt e fundit: tensionet familjare, problemet në lidhje me shtëpinë dhe ndoshta edhe punën. Për shkak të krenarisë tuaj dhe atyre momenteve kur tentoni të mbyllni veten, do të jetë e vështirë për ju të kërkoni falje. Prisni lidhjet me ata që nuk e meritojnë.

Luani

Një situatë premtuese, por në fushën e bashkëpunimeve ka diçka për tu sqaruar. Në familje do të jetë e mundur të konfirmoni idetë tuaja.

Virgjeresha

Situatë e çuditshme, sot do të keni mundësinë të diskutoni; jini të qetë me personin që doni. Komplikime në punë, eshtë më mirë të mos veproni. Ndihesh pak i vetmuar. Dhimbje koke për të luftuar.

Peshorja

Ejani, merrni masa herët gjatë ditës. Takime me fat.

Akrepi

Të gjithë ata që kanë një projekt, një iniciativë dhe një vullnet të madh, në këtë ditë nuk duhet të mbajnë prapa dëshirën e tyre për sukses; një mijë hijeshi!

Shigjetari

Kujdes edhe për shpërqendrimet. Këto ditë eshtë më mirë të mos bëni shumë, distancohuni nga njerëzit që mund tju ofendojnë.

Bricjapi

Ndihet pak lodhje, nuk keni pse ta lodhni shumë trupin tuaj të paktën në 2 javët e ardhshme. Jo një ditë për të propozuar.

Ujori

Lajme të mira në lidhje me mosmarrëveshjet e ndërmarra në të kaluarën, të cilat mund të ndikojnë në situatën e brendshme, profesionale, të biznesit dhe biznesit.

Peshqit

Kjo eshtë një ditë shumë intriguese. Nuk ka nevojë të ekzagjeroni, një lajm apo mesazh i rëndësishëm do të arrijë në këtë mbrëmje.

Nessun commento:

Posta un commento