domenica 23 giugno 2024

Horoskopi i se e diel 23 Qershor 2024

Horoskopi i se 23/06/2024

Dashi

Ditë vërtet e rëndësishme. Një ftesë nga një mik...

Demi

Veproni me kujdes në këtë ditë të veçantë që e bën mendjen tuaj mjaft të trazuar, veçanërisht në mëngjes. Rinovime ose shpenzime të mëdha.

Binjaket

Pres nje dite te mbare. Dashuria, miqësitë dhe harmonia globale janë në krye. Njihni fatin tuaj.

Gaforrja

Marrëveshjet që lindin në këtë periudhë janë të rëndësishme. Mund të keni agjitacion që eshtë disi në kundërshtim me dëshirat tuaja.

Luani

Një ditë disi konfliktuale, ka të ngjarë të ndiheni shumë të lodhur ose në një gjendje dekurajimi që duhet shmangur. Ju mund të vendosni për një përfundimtar brenda ose jashtë. Mos e prish mbrëmjen tënde nga xhelozia.

Virgjeresha

Eshtë një ditë e mirë dhe do ju përfshijë. Takimet e reja janë padyshim të preferuarat...

Peshorja

Kjo ditë ofron disa momente më shumë forcë dhe nuk mund të përjashtoj që ka edhe ndonjë lajm të mirë në rrugë. Në këtë moment jeta juaj eshtë më e lirë, çdo zgjedhje kushton një sakrificë të vogël...

Akrepi

Shpenzime më të larta. Sot ju merren mendimet, tensionet, vëmendja ndaj provokimeve.

Shigjetari

Ditë pak e lodhshme, dikush duhet të kapërcejë pengesat dhe të arrijë qëllimet. Në dashuri, mos u përmbaheni në një kërkesë për martesë apo bashkëjetesë.

Bricjapi

Ditë e heshtur. Ai frekuenton edhe njerezit që ka takuar së fundmi sepse, siç thonë nga ajo që vjen, një mbrëmje e qetë.

Ujori

Mund të njoftoj se dashuria po vjen dhe do tju lejojë të jeni shumë të suksesshëm edhe sepse dukeni më të vendosur se në të kaluarën.

Peshqit

Dita fillon mirë por nuk duhet ti shtyjmë diskutimet ose krahasimet deri nesër. Ju nuk jeni fajtori, ju jeni një djalë i lehtë por keni të bëni me njerëz shumë kokëfortë. Në dashuri, thirrni në xhelozi të panevojshme.

Nessun commento:

Posta un commento