venerdì 24 maggio 2024

Horoskopi i se e premte 24 Maj 2024

Horoskopi i se 24/05/2024

Dashi

Ditë e favorshme në dashuri: mund të sqaroni disa dyshime. Lajmet që vijnë, edhe në sferën profesionale.

Demi

Diçka mund tju dëmtojë nervat në dashuri ose ka më pak kohë për partnerin tuaj. Në profesion keni nevojë për më shumë merita dhe vendosmëri.

Binjaket

Mundohuni të qëndroni të qetë, pavarësisht provokimeve që mund të vijnë nga një familjar. Ju duhet të kërkoni mundësi të reja, horizonte të reja. Në dashuri, mos u jepni hapësirë tekave të partnerit.

Gaforrja

Sot eshtë mirë, por në ditët në vijim ju mund të shihni gjithçka në një dritë tjetër. Eshtë bukur të ëndërrosh, por tani të jesh konkret.

Luani

Nëse kompania juaj ju lejon të ndryshoni rolet ose nëse mendoni se duhet të merreni me diçka të re, së shpejti do të keni mundësitë që kërkoni.

Virgjeresha

Po ndjeni një dëshirë të madhe brenda jush, ndiheni të gatshëm të vendosni gjithçka në linjë nëse nuk ka personin e duhur pranë jush në dashuri dhe edhe mund të bëni diçka marrëzi!

Peshorja

Duhen përpjekje për të mbajtur pozicione shumë kokëfortë; përpiquni të analizoni me qetësi cilat janë ndjenjat tuaja reale për ata që doni, një ditë që shkakton emocione dhe një kthim prapa.

Akrepi

Sot jeni pak poshtë në hale, do të kishit nevojë për miq dhe pozitivitet rreth jush, dukeni të patundur, por brishtësia juaj e brendshme eshtë e madhe. Situata emocionale nuk shkon, probleme për tu përballur me partnerin. Mund tju duhet të shtrëngoni rripin për shumë lëshime të fundit.

Shigjetari

Ka një mesazh të çuditshëm, dikush përpiqet të të bëjë të zemërohesh edhe mund të kesh sukses në një ditë që po humbe rrahjen e saj, mund të rikuperosh shumë shpejt. Në dashuri kjo eshtë një periudhë mjaft e çuditshme, ju doni të fryni gjithçka, por mund të merrni kohë, doni të bëni gjëra të reja.

Bricjapi

Përdorni njohuritë dhe miqësitë për të ndryshuar gjërat në punë. Ata që kanë mbyllur një histori nuk duhet të mendojnë më për të. Ata që jetojnë së bashku ose martohen, e bëjnë këtë pa detyrim, për të jetuar në heshtje.

Ujori

E bukur kjo situatë që shtyn drejt dashurisë. Sot ka një nxitje të mirë të energjisë.

Peshqit

Paraja mund të jetë thalbi i momentit. Mos derdhni agjitacion në familje.

Nessun commento:

Posta un commento