giovedì 23 maggio 2024

Horoskopi i se e enjte 23 Maj 2024

Horoskopi i se 23/05/2024

Dashi

Në këtë ditë eshtë më mirë të thuash jo përballjeve të drejtpërdrejta. Iftet e formuara ose bashkëjetesa së fundmi janë më shumë të përkushtuar për të organizuar sesa ta duani njëri tjetrin dhe marrëdhëniet në krizë nuk rikuperohen lehtësisht ose ... në kohë më të mira.

Demi

Keni një situatë që do të sjellë fat me kalimin e kohës. Nëse keni qenë duke bërë një punë të kërkuar për disa kohë, më në fund arrin një kënaqësi e madhe dhe edhe në dashuri ju kompensoni kohën e humbur ...

Binjaket

Orët interesante për të menduar për të ardhmen. Periudhë pjellore për ata që mund dhe duan të kenë një fëmijë.

Gaforrja

Kontaktet e mira dhe kontratat e punës. Dashuria fiton dhe ata që nuk janë të kënaqur mund të ndryshojnë jetën e tyre.

Luani

Situata që ju keni pjekur në të kaluarën dhe që nuk jeni përballur kurrë, tani rishfaqen në të gjithë fuqinë e tyre. Hipotekat ose kreditë të shqyrtohen me kujdes. Një mbrëmje e zhytur në mendime, dashuria ndonjëherë sjell tension dhe duhet të jesh i kujdesshëm.

Virgjeresha

Ditë e shkëlqyer, shumë ankthe do të ikin. Puna e lodhshme, por produktive mbetet një periudhë pjellore për ata që mund dhe duan të kenë një fëmijë.

Peshorja

Duhet të mbahet mend se shumë janë kthyer nga momentet e lodhjes së madhe. Edhe një herë pak kujdes me paratë, padyshim që shumë prej tyre kanë dalë së fundmi.

Akrepi

Një ditë që ndihmon për një rikuperim të mirë psikofizik, ju keni një vitalitet të bukur dhe gjithashtu një bukuri të shkëlqyeshme. Pyetni se çfarë mund të bëni: një dëshirë e vogël do të përmbushet së shpejti.

Shigjetari

Do të shkurtosh me një të kaluar që nuk të intereson më. Ju duhet të bëni një zgjedhje midis së kaluarës dhe së tashmes, ndoshta midis dy punëve ose pasioneve të rëndësishme.

Bricjapi

Ju nuk dini çfarë të bëni, situatë e çuditshme. Mundohuni të mos zemëroheni. Në çift nuk jeni të kënaqur dhe as e keni kokën diku tjetër.

Ujori

Nëse një situatë pune ndryshon, nëse ka perspektiva të reja, realiteti duhet përballur në një farë mënyre. Një ditë e veçantë për paratë, shumë shpenzime për shtëpinë.

Peshqit

Nëse jeni duke kërkuar paqe shpirtërore në dashuri sot do të keni ndonjë ndihmë. Ju do të merrni një komunikim, një kontakt do të dalë pozitiv. Sonte do të jeni pak i ngadaltë, gjallëria po zvogëlohet.

Nessun commento:

Posta un commento