sabato 6 aprile 2024

Horoskopi i se e shtunë 6 Prill 2024

Horoskopi i se 06/04/2024

Dashi

Për dashurinë sot eshtë një situatë rinovimi, pozitive. Përfitimet ekonomike që mund tju përfshijnë në fusha të shumta të jetës, jini pozitive!

Demi

Çështje të pazgjidhura mund të dalin. Ju keni një dëshirë të madhe për të ndryshuar jetën tuaj ose duhet ta bëni për arsye të kushtëzuara.

Binjaket

Ndiheni më të lodhur: kësaj here nuk do të pranoni përjashtime; nëse një histori ka vazhduar për ca kohë do të dëshironi që dikush tju bëjë një propozim konkret. Le të kalojnë këto orë, të cilat janë jetuar tepër të tërbuara.

Gaforrja

Shpenzime të papritura, ki kujdes. Në përgjithësi, kjo eshtë një periudhë rishikimi për gjithçka.

Luani

Eshtë më lehtë të përjetosh emocione. Fatmirësisht nëse keni kontakte me vendet e huaja.

Virgjeresha

Ju jeni më pak nën presion nga zgjidhjet e menjëhershme dhe keni më shumë kohë për të reflektuar, arsyetoni. Eshtë e lehtë që ju të doni të ndiqni një rrugë të re të jetës, gjëja e madhe eshtë që ndiheni më të fortë brenda, ju rezistoni më shumë ndaj sulmeve të jashtme.

Peshorja

Një ndriçues të ri të lehta sektori miqësitë do të jetë gjithnjë i pranishëm në jetën tuaj, një person që kohët e fundit ju keni vënë mënjanë. Ditë interesante për të zgjidhur disa mosmarrëveshje në dashuri ...

Akrepi

Mundohuni të keni kujdes nga financat, do tju duhen para për shtëpinë ose për të zgjidhur një llogari në pritje. Polemikat në çift ose dyshimet për tu eleminuar, duhet ti bëni gjërat më me qetësi.

Shigjetari

Përpjekjet tuaja nuk janë shpërblyer. Mos i derdhni tensionet e sotme në dashuri.

Bricjapi

Zemrat e vetmuara duket se nuk e gjejnë gjysmën tjetër të mollës dhe kështu edhe çifte që kanë përjetuar krizë nuk janë të qetë: sot jeni paksa më të paqëndrueshëm, më të shqetësuar.

Ujori

Ka më shumë energji në jetën tuaj, lodhja duket se kapërcehet. Ju jeni bërë më të vendosur për ca kohë tani, por kjo eshtë përfundimisht e mirë për të gjithë.

Peshqit

Situata në anën tuaj, ju mund të bëni çfarë të doni ose pothuajse! Telefononi dikë nga jashtë ose dëgjoni nga njerëzit që jetojnë larg.

Nessun commento:

Posta un commento