domenica 7 aprile 2024

Horoskopi i se e diel 7 Prill 2024

Horoskopi i se 07/04/2024

Dashi

Në përgjithësi, një ditë mjaft e favorshme. Edhe nëse keni mbyllur së fundmi një program, mund të filloni përsëri.

Demi

Dite e diskutueshme. Bëni kujdes sepse disa nga tensionet që ndjeni mund të derdhen në dashuri.

Binjaket

Do të arrini të shkëputeni nga situatat që ju kanë mbajtur të burgosur, takime të reja pozitive. Eshtë koha për ndryshime!

Gaforrja

Mos bëni si zakonisht, ankthet mund të prishin marrëdhëniet me të tjerët dhe edhe dashuri të reja. Duhet të kurseni para sepse kjo ditë përfshin disa shpenzime të paplanifikuara.

Luani

Dita si protagoniste dhe mbi të gjitha fituese. Nëse ka një njeri që ju pëlqen, nga sonte dhe nesër keni shanse.

Virgjeresha

Sot, gjithçka mund të krijojë mërzi në jetën tuaj. Ju jeni të zemëruar, mund të ketë tension me dikë që nuk i besohet ...

Peshorja

Dita eshtë mjaft e acaruar, nervoze, por rezultatet do jenë të favorshme. Kushtojini vëmendje kontakteve me ata që doni, thirrjeve nga jashtë, edhe nga të huaj.

Akrepi

Ju rikuperoni energji dhe dëshironi të bëni. Këto ditë ju doni të jetoni përvoja të reja, edhe ato intensive.

Shigjetari

Në mbrëmje ju rigjeni energjinë. Faza e afrimit në dashuri ...

Bricjapi

Ju jeni brilant, por kjo nuk mjafton, disa njerëz ziliqarë përpiqen të bllokojnë evolucionin tuaj. Me partnerin, rikuperon atë dialog nëse eshtë zhdukur kohët e fundit.

Ujori

Lodhja fizike dhe tensioni nervor janë dominuese në këtë periudhë. Shumë prej shenjës në këtë periudhë janë grisur nga ndjenjat e kundërta, duke jetuar në çift apo vetëm.

Peshqit

Ende një ditë nervoze, por vetëm sepse duhet të bësh shumë gjëra. Konfuzion në dashuri, ju dukeni të detyruar të bëni gjëra që nuk ju pëlqejnë ...

Nessun commento:

Posta un commento