martedì 2 aprile 2024

Horoskopi i se e martë 2 Prill 2024

Horoskopi i se 02/04/2024

Dashi

Gjërat përmirësohen dhe ata që kanë shtyrë një zgjedhje dashurie tani janë më të bindur. Koha e mirë për të rinjtë që kërkojnë një punë, për ata që kërkojnë pika të reja të shitjes.

Demi

Mos u ngecni, mos kini frikë nga e ardhmja vetëm nga dembelizmi ose frika se mos të ktheheni në lojë. Shumë mirë me një Gaforre por ka polemika me një Binjak.

Binjaket

Nëse dëshironi të vlerësoni edhe ndonjë projekt të rëndësishëm pune, mendoni për të. Shmangni zgjedhjet e rastit të dashurisë, tani keni nevojë për siguri, gjithmonë për të rregulluar disa çështje financiare.

Gaforrja

Sot jeni sërish pak i nënshtruar, ndoshta sepse ka shumë gjëra për të bërë dhe më shumë se çdo gjë tjetër sepse ndonjëherë ndiheni të vetmuar për të realizuar disa projekte.

Luani

Një ditë pozitive. Shërim për punëtorët e vetëpunësuar, projekte për çifte e reja.

Virgjeresha

Një ditë e qetë, nuk keni shumë forcë dhe gjatë ditës mund të përjetoni pak zemërim ose të jeni kundër një personi që përpiqet tju bllokojë.

Peshorja

Ditë e nënshtruar, keni raportuar një bezdi të vogël, ndoshta jeni të shqetësuar për një çështje që ju shqetëson, nuk doni ta tregoni. Në punë për momentin eshtë më mirë të përmbaheni dhe mbi të gjitha të përpiqeni të ribalanconi disa marrëdhënie.

Akrepi

Mos u përqendroni vetëm në çështjet e punës. Mundohuni të mbani gjithçka nën kontroll për të shmangur stresin e panevojshëm.

Shigjetari

Humbni një takim ose një takim në minutën e fundit sot ose duhet të përballeni me një pasiguri, mos u zemëroni. Disa mendime kanë të bëjnë me studimin. Kaloni kohë me miqtë dhe ndiqni projekte të reja. Udhëtimet e preferuara, dokumente për shqyrtim.

Bricjapi

Situata e kontrastuar, por edhe stimuluese. Nëse keni një angazhim dashurie, nuk keni pse të hiqni dorë nga joshjet e një personi të tretë që dëshiron të vërë në dyshim ndjenjat tuaja.

Ujori

Kjo ditë eshtë interesante për shkak të rimëkëmbjes. Mundësi të reja për të rinjtë dhe për ata që përballen me një provë.

Peshqit

Gjërat po shkojnë mirë, ju gjithashtu do të jeni në gjendje të rikuperoni një marrëdhënie, mbase keni ekzagjeruar në një argument por ka edhe kohë për të kërkuar falje ose për tu rikuperuar.

Nessun commento:

Posta un commento