lunedì 1 aprile 2024

Horoskopi i se e hënë 1 Prill 2024

Horoskopi i se 01/04/2024

Dashi

Këto ditë ka pak rremuaj në dashuri, disa janë të pavendosur midis dy historive, të tjerët thjesht po përpiqen të gjejnë një qetësi shpirtërore.

Demi

Ju nuk keni pse të mbani një marrëdhënie vetëm nga frika e largimit nga realiteti. Dikush do të vë qoshe, por ti di si të sillesh.

Binjaket

Një ditë e shkëlqyeshme jo vetëm për të bërë zgjedhje për të ardhmen, por edhe për të folur për dashurinë. Ndjenjat pozitive që vijnë.

Gaforrja

Kjo ditë lejon shumë që të ndryshojnë lëkurën e tyre. Ditë e këndshme edhe për të nisur një aventurë apo për të jetuar një ndjenjë ditës.

Luani

Ndonjëherë do të ndiheni sikur nuk keni mbështetjen e njerëzve përreth jush. Në këtë kohë kostot janë shumë, ju ndoshta dëshironi të kurseni diçka në të ardhmen.

Virgjeresha

Mos e nënvlerësoni një takim të ri dashurie, por mos kini frikë të bini në grackën e ndjenjave dhe pasionit. Një gjest bujarie duhet të bëhet ndaj një personi në nevojë.

Peshorja

Afarizmi i zemrës eshtë i mirë. Bërja e gjërave të ndryshme se zakonisht, këtu eshtë zgjidhja.

Akrepi

Shpërblimet morale dhe kënaqësitë financiare. Zemra dëshiron pjesën e saj, ajo gjende ndjenja. Ka nga ata që ju bëjnë fillin ose interesohen për ju.

Shigjetari

Gjendia burokratike dhe ligjore duhet të trajtohen me kujdes. Në dashuri, mos i dramatizoni disa ngjarje që kanë ndodhur vetëm nga xhelozia e pastër e partnerit tuaj.

Bricjapi

Nuk jeni tipi që mashtron, por në këtë periudhë nëse një njeri ende nuk i kupton nevojat tuaja, mund të lini vend edhe për takime të tjera. Nuk do të çuditem nëse vendosni të ndryshoni jetën tuaj, statusin martesor, të bëni diçka të mirë, emocione në progres. Udhëtim ose udhëtime për punë dhe pushime ...

Ujori

Ju jeni pak te mërzitur. Nëse nuk jeni dakord për një kompromis mund të humbni kohë në dashuri.

Peshqit

Eksperiencat e muajve të fundit ju kanë mësuar se duhet ti jepni më shumë hapësirë ​​qetësisë dhe rimëkëmbjes psikofizike. Qiramarrësit duhet të flasin me pronarin për çështjet e shtëpive dhe të rishikojnë marrëveshjet nëse blejnë ose shesin.

Nessun commento:

Posta un commento