lunedì 25 marzo 2024

Horoskopi i se e hënë 25 Mars 2024

Horoskopi i se 25/03/2024

Dashi

Ju duhet të kapërceni një sfidë të vogël dhe ka ardhur koha e duhur për të ngritur veten. Në dashuri mund të përjetoni momente pasionante, zgjohet erotizmi.

Demi

Dashuritë që kanë lindur kohët e fundit janë premtuese edhe në të ardhmen. Për punë, ata që angazhohen do të kenë shumë shpejt.

Binjaket

Dialogu dhe mirëkuptimi janë thelbësore; mos e mbyllni veten në heshtje edhe sepse nuk jeni në gjendje të heshtni pakënaqësinë. Mundohuni të vazhdoni me punë të reja dhe projekte dashurie.

Gaforrja

Duhet të jeni më të kujdesshëm në gjykime dhe fjalë, këto ditë eshtë e vështirë të pranosh një situatë të re pune dhe polemikat janë tretur.

Luani

Sot ju bëni vetëm gjërat thelbësore, jeni veçanërisht nervoz, edhe nëse një zgjidhje e vogël është e dukshme sot. Forma fizike duhet të trajtohet në detaje ...

Virgjeresha

Për sa i përket punës, jeni gati të përballeni me gjëra të reja, por herë pas here intoleranca juaj bëhet gjithnjë e më e vështirë për tu fshehur. Regjistrimet në dashuri nuk shërbejnë, më mirë të flasim qartë.

Peshorja

Çdo ide mund të bëhet e rëndësishme, një projekt i lënë pas dore për shumë kohë bëhet përsëri i menaxhueshëm. Hiqni dorë nga të gjitha qëndrimet negative dhe mendoni për dashurinë dhe ndjenjat pozitive.

Akrepi

Ju nuk keni pse të dilni nga rruga juaj, në këtë periudhë nuk jeni të kënaqur me punën tuaj dhe ndryshimi eshtë i vështirë. Diskutime të mundshme me një anëtar të familjes.

Shigjetari

Kujdes në marrëdhëniet prind-fëmijë. Ditët e fundit ka të ngjarë që të keni përjetuar edhe lodhje fizike, një sëmundje e lehtë sezonale.

Bricjapi

Kur jeni nervoz, përfundoni duke i parë keq të gjithëve ose duke marrë një qëndrim që të tjerët nuk ju pëlqen. Dyshime dhe tradhëti, mendime të mundshme.

Ujori

Nuk eshtë një kohë e keqe, por ka diçka që nuk shkon me trupin tuaj. Kushdo që duhet të nënshkruajë një kontratë ose të mendojë për situata të një rëndësie të caktuar, do të duhet të vlerësojë nëse do ta shtyjë.

Peshqit

Një miqësi mund të bëhet diçka më shumë. Situatë pozitive për udhëtime. Ka një energji dhe dëshirë të madhe për të filluar përsëri, edhe nga e para.

Nessun commento:

Posta un commento